Wpis z mikrobloga

Czyżby PSG zostało zapędzone do narożnika? Jeżeli wykupią Mbappe, to prawie na pewno zostaną ukarani zakazem transferowym. Jeżeli go nie wykupią, to Mbappe wraca do Monaco (za kilka dni kończy się okres wypożyczenia) i od razu wykupuje go Real Madryt, bo wątpię żeby władze Monaco zgodziły się na ponowne wypożyczenie.

Na marginesie, to mam nadzieję, że jeśli ktoś trafi do Realu to właśnie Mbappe, a nie komik Neymar.

#realmadryt #psg #transfery #pilkanozna
  • 25
@Guccisruczi: @utede: Już raz zostali ukarani karą finansową (w 2014 r.). Poza tym tymi transferami nadepnęli na odcisk tylu ludziom w UEFA i wśród innych klubów, że nawet pieniądze i wpływy mogą ich nie uratować. Skoro zakaz mogła dostać Barcelona za o wiele mniej ważną sprawę, to tym bardziej PSG.

@jamtojest: oficjalnie nic.
@wjtk123: Póki co nie widziałem żadnych poważnych źródeł, które wskazywałyby, że jakaś kara ma zapaść do końca okienka transferowego(czy, że w ogóle ma paść jakaś znacząca kara). To hiszpańska prasa na razie tylko nakręca tę historię. Z drugiej strony liczę, że dojdzie jeszcze do jakiegoś większego transferu. Całe okienko wyglądało bardzo skromnie, więc może jakaś petarda jest jeszcze szykowana na koniec, żeby zamknąć usta malkontentom. Sam Julen zapowiadał na jakieś konferencji,
@wjtk123: W ogóle nie wiem dlaczego wszyscy z góry zakładają, że Mbappe nie został już wykupiony w lipcu kiedy kończyło się jego wypożyczenie. Po tak udanym mundialu na miejscu PSG moim priorytetem byłoby domknięcie tego transferu. Może się okazać, że dostaną zakaz transferowy, ale to nic nie da, bo Kylian już dawno mógł zostać oficjalnym graczem PSG.
@jamtojest jezeli mozna tak prosto obchodzic te zasady jak w taki sposob ze obcy klub kupuje od ciebie nie wiele wartego dziada za 200mln a pozniej po cichu oddaje Ci pieniazki to cale to finansowe fair play to jakas kpina
@qbad89: Bo to jest kpina ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może się okazać, że dostaną zakaz transferowy, ale to nic nie da, bo Kylian już dawno mógł zostać oficjalnym graczem PSG.


@Marseloo: Ale jeszcze nie zgłosili listy zawodników do LM, a to jest jedna z możliwych kar - zakaz zgłaszania nowych zawodników do rozgrywek europejskich. Bodajże Inter miał taką karę 2 czy 3 lata temu.
Chociaż wątpię