Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki. Mam mały problem z #mecool, a dokładnie z Mecool M8S PRO+ na najnowszym nexus ROMie, w #netflix nie działają niektóre filmy i seriale np. better call saul, podczas ładowania wyskakuje błąd "Mamy obecnie problem z odtworzeniem tego tytułu. Spróbuj ponownie później lub wybierz inny tytuł." Kod błędu tvq-pm-100 (5.2.5). Podobno jest to problem z HDCP. Zainstalowałem DRM INFO, ale nie wyświetla HDCP level, tylko samo "max HDCP level suported". Jak mogę sprawdzić HDCP level i jak rozwiązać ten problem z netflixem? Próbowałem na dwóch telewizorach i na kilku kablach.
#tvbox #androidtv
zielonko - Cześć Mirki. Mam mały problem z #mecool, a dokładnie z Mecool M8S PRO+ na ...

źródło: comment_gp7k1G3IaSZd6gY4WX6LTsDQTLVXG3Uw.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@zielonko: a probowales na tych samych kablach i tv innych urzadzen? działały? sprawdzę je w domu bo mam ten sam box. może przypadkiem oba tv 4k? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@zielonko: na pewno nie zaszkodzi sprobowac ( ͡° ʖ̯ ͡°) ewentualnie sprobuj stock. nie nadpisales kluczy jak wgrywales atv ? tam trzeba bylo cos nie zaznaczac ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@alienv: ale to trzeba było zaznaczyć przy instalacji nexusa? Ja instalowałem przez Update app z menu a nie przez USB Burning Tool. Ja powrócić do stocka?
  • Odpowiedz