Wpis z mikrobloga

@xandra: ja się stałem niewierzący, chodząc na spotkania do bierzmowania xD Chodząc znaczy co 3 tygodnie i 2 razy na spotkaniach byłem a od Grudnia to ani razu się nie pojawiłlem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xandra: a nie można zostać ateistą tak po prostu? Widzę że post o odwołanym festiwalu niczego nie zmienił i #bekazkatoli być musi ... w sumie szkoda że tak inteligentne osoby do tego tworzące fajne rzeczy babrają się w takim szambie jakim jest obrażanie uczuć religijnych innych osób.
  • Odpowiedz
@sEB-q: @xandra: "Uczucia religijne" to zmyślony koncept, który ma na celu uciszenie krytyki religii. Dlaczego nie ma "uczuć świeckich"? Dlaczego w ogóle czyjeś uczucia mają być chronione?
  • Odpowiedz
@Chulio: zmyślone bo tak wygodniej do usprawiedliwić swoją ideologię ? Dopóki po jednej i drugiej stronie będą znajdować się nie szanujące się oszołomy nie będzie dobrze. Ja po prostu do kościoła nie chodzę ale też nie widzę potrzeby "jechania po tępych katolach" .
  • Odpowiedz
Ja po prostu do kościoła nie chodzę ale też nie widzę potrzeby "jechania po tępych katolach" .


przepraszam, zapomniałem że na inteligencje niektórzy mają w tym kraju monopol.

@sEB-q: Dalej nie widzę związku z wpisem. Ani tu jechania po tępych katolach ani obrażania uczuć religijnych ¯\_(ツ)_/¯ Jeśli już to pochwała tych inteligentnych () Ba, to nawet autoironia ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@sEB-q: Zmyślone, bo są zmyślone, niczego tu nie usprawiedliwiam bo nie muszę. Sankcjonowanie takich rzeczy robi pole do dużych nadużyć, bo kogoś coś może obrażać a kogoś innego nie, mimo że są tego samego wyznania. To są totalnie subiektywne opinie i nie powinny być chronione prawnie, bo takie przepisy można bardzo różnie interpretować. Poza tym, powtórzę pytanie, dlaczego uczucia ateistów nigdy nie są brane pod uwagę? Kiedy są utożsamiani ze źródłem
  • Odpowiedz
@xandra: tak zakończenie Xandra pisze: " #bekazkatoli " a później "Ani tu jechania po tępych katolach ani obrażania uczuć religijnych" , tylko że ty przy każdej możliwej okazji to robisz. i nie rozumiem po co. Tworzenie muzyki nie jest wystarczająco spełniające ? ¯\_(ツ)_/¯ , daremne żale - próżny trud.. Myślałem też że nowe pokolenie da Polsce nową jakość a tu jedni i drudzy tacy sami.
  • Odpowiedz
@sEB-q: Bo to taki tag. Odnośnie tagu, jakoś nikt nie zgłaszał, że obraża jego uczucia religijne ( ͡º ͜ʖ͡º) Nowa jakość jest taka, że w bajki nie wierzymy, tylko w naukę. Proste, prawda? I to się sprawdza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@haker_proker: Jedną z kich? xDDD
  • Odpowiedz
@Chulio: powiedz to feministkom je obraża wszystko co normalne ...ja uważam że ktoś wierzący może poczuć się źle gdy jego wiara będzie obrażana, nie mówię tu o bzdurnym wycieraniu sobie gęby religią w kontekście np zakazu sprzedaży świerszczyków w kioskach ruchu, ale np o spaleniu krzyża czy innej obrazie. I dopuszczam to ze komuś to może się nie spodobać. Dlatego uważam ze jednak nie zmyślone.
  • Odpowiedz
@sEB-q: Nie jestem feministką. Religia to biznes i już to udowodniłam. Ty mi udowodnij, że koleś chodzący po wodzie istniał i dlaczego bajki o nim mają być PONAD konstytucją, słucham ciebie bardzo.

@haker_proker: Prosta, logiczna kalkulacja. Gdyby ich wolololo działało w jakikolwiek sposób, weźmy na ten przykład święcenie domu po kolendzie, ochrona przed złymi zdarzeniami - dawali by na to gwarancję. Na piśmie. I dodatkowo kwoty odszkodowania za niespełnienie tych
  • Odpowiedz