Wpis z mikrobloga

Witam po krótkiej przerwie koledzy.

Dziękuje wam. Za komentarze, rady, za plusy, za wszystko. Dzięki wam chciało mi się wstawać rano i pchać to wszystko do przodu, mimo, że momentami było ciężko.

Nadszedł czas by się odwdzięczyć. Nie będę was zanudzać tym, co zrobiłem, gdzie przeniosłem jakiś piksel... sami sprawdźcie. Skończyłem pierwszy publiczny test build, który już teraz możecie pobrać i sami sprawdzić. W linku znajdują się wszystkie podstawowe informacje dotyczące projektu, sterowanie i instrukcja użycia trybu debugowania. Dałem wam 6 aut do zabawy (ale by nie było za łatwo, trzeba je najpierw odblokować ( ͡° ͜ʖ ͡°)), drag strip i mała trasa do przejechania, byście mogli potestować różne fury i ustawienia. Tak, te możecie zmieniać, ale o detalach dowiecie się z tego linku :

https://niebezkrytyczny.itch.io/my-car-sim

Szukajcie plusów w grze ( ͡° ͜ʖ ͡°), i uważajcie na pewien portret, który gdzieś tam się czai ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Powodzenia! Możecie oczywiście nagrywać grę, dzielić się skrinami settingami itd. Do czego zachęcam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tymczasem robię sobie przerwę od projektu, bo jadę na małe wakacje. Ze dwa tygodnie nie bedzie nowych wpisów, ale jak będziecie mieli uwagi do gry to prosze śmiało korzystać z mojego tagu #bordogamedev postaram się odpowiedzieć.

Dziękuje wam raz jeszcze! Pozwolę sobie zawołać większośc osób, które plusowały moje wpisy, ale żeby to ujednolicić zrobię pod tym wpisem komentarz, który plusując, zapiszecie się do mojej spam listy. Miłego wieczoru :)

Tag do obserwowania/ czarnolistowania --> #bordogamedev

Zapraszam do przejrzenia tagu nowe osoby, opisuje tam moje perypetie z tym projektem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Staram się dokumentowac większość rzeczy które robie przy grze.

#unity #unity3d #gamedev #gry

TymRazemNieBedeBordo - Witam po krótkiej przerwie koledzy. 

Dziękuje wam. Za komen...

źródło: comment_3eAZz18oOYKh2s6wnnHM5huVt4XMyF5x.jpg

Pobierz
  • 25
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tRNA: dzięki kumpel ( ͡° ͜ʖ ͡°) teren nie dochodzi miejscami bo został wyklepany z kilku instancji terenu i musiałem je zgrać. Nie zmieniłem też skyboxa by w nocy to lepiej wyglądało ( ͡° ʖ̯ ͡°) ogólnie bardziej chciałem pokazać auta i możliwości tuningu niż ładne tereny zrobione na szybko z gotowych assetow. To zdjęcie btw to moje ulubione. Teraz myślę by mieć
TymRazemNieBedeBordo - @tRNA: dzięki kumpel ( ͡° ͜ʖ ͡°) teren nie dochodzi miejscami ...

źródło: comment_FT7RnrICtCMzbcNDgG7ulz7CxJbVwSRy.jpg

Pobierz