Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy praca przy zbiorze owoców za granicą w wakacje to jakaś "hańba" dla faceta w wieku 20 lat? Będe potrzebował pieniędzy i zastanawiam się czy to jakieś skomplikowane jest, czy po prostu duży wysiłek fizyczny. Nie ukrywam, że mam 2 lewe ręce do pracy, no ale te kilkanaście godzin jakoś bym wytrzymał.
#kiciochpyta #praca

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kptant
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja bym się bardziej "wstydził" pracować za 13zł/h w Polsce.

Ale ogolnie ludzie nie polecają pracy przy zbiorach. Dwoch znajomych pracowalo przy zbieraniu truskawek, jeden w Niemczech a drugi w Holandii. Obaj narzekali, nie ma się co dla paru euro tak męczyć (w dodatku pracując z patusami). Idź pracować w jakimś magazynie lub fabryce. Będzie Ci dużo łatwiej, kasa taka sama, jeśli nie lepsza i ludzie bardziej spoko.
@piuem: ja mam dość duże doświadczenie w gównorobotach za granico i w sumie praca na magazynie jest chyba jedną z najlepszych opcji na początek. Pracujesz sobie sam, wyrabiasz normy i masz wyrąbane, chodzisz do kibla kiedy chcesz itp.

A tak w fabryce na linii to już troszkę inaczej.