Wpis z mikrobloga

Mirabelki jak sobie radzicie z odstającymi kośćmi talerza biodrowego? Schudłam troche i na rodzinnym zjeździe usłyszałam troche przykrych słów na ten temat, nie wiem w sumie czy warto się przejmować? Czy to naprawde wyglada tak źle? Mój niebieski zwraca na to uwage ale nigdy nie odczulam że mu to przeszkadza.

#logikarozowychpaskow #dieta #rozowepaski #niebieskiepaski
MallaCzarna - Mirabelki jak sobie radzicie z odstającymi kośćmi talerza biodrowego? S...

źródło: comment_smeJ2DPFIo60vEUPYHRahJTIYWTqGJgY.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
@MallaCzarna: Nie potrzebujesz przebrania na Halloween ¯\_(ツ)_/¯ A tak serio to się nie przejmuj, lepiej być szczupłą laseczką niż ulaną świnią z cycami do ziemi. Aaaaa i jak zajdziesz w ciążę to przytyjesz, o to się nie martw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MallaCzarna: Nie szukaj problemów tam, gdzie ich nie ma. Lej ciepłym moczem na te denne przytyki. Taką masz budowę ciała i już. Przecież sobie nie obetniesz tych kości, żeby dopasować się do czyjegoś wyobrażenia.
  • Odpowiedz
@MallaCzarna: Taka jesteś, nie zoperujesz ich, jeżeli coś sobie ćwiczysz, czujesz się dobrze to huk innym do tego jak to wygląda? Albo Cię zaakceptują albo nie, a jak nie, to po co Ci tacy ludzie, którzy każą Ci przytyć, bo im przeszkadza jak wyglądasz? Takie szukanie akceptacji u ludzi, którzy nie są tego warci.
  • Odpowiedz