Wpis z mikrobloga

@invisibleborder:

Mi zależy na jego skutecznym rozwiązaniu poprzez dostarczenie gejom przez społeczeństwo testów, edukacji itd. To się stanie gdy zapanuje tolerancja.


Tak, tolerancja zniweluje problem, ponieważ geje uprawiają bareback, bo ich społeczeństwo prześladuje.
  • Odpowiedz
Mi zależy na jego skutecznym rozwiązaniu poprzez dostarczenie gejom przez społeczeństwo testów, edukacji itd. To się stanie gdy zapanuje tolerancja.


@invisibleborder: Geje naprawdę nie chowają się po piwnicach np w Brukseli czy w Sztokholmie. To są miejsca gdzie tolerancja zapanowała. Jednocześnie panuje tam śmiertelna choroba tocząca to środowisko na podobnym poziomie jak w nietolerancyjnej
  • Odpowiedz
@przesympatyczny_pan: ale głupoty pleciesz. Wciskasz mi w usta słowa których nie wypowiedziałem i z nimi walczysz.

Na zachodzie przyjęte jest wśród gejów żeby się często badać - mają wysoką wykrywalność, więc widzą prawdziwe liczby. W Polsce mało kto się bada, więc prawdziwe liczby są nieznane i ludzie się zarażają. Różnicę w wykrywalności powoduje właśnie edukacja i poziom opieki zdrowotnej, akcje medialne. Tego w Polsce brak ze względu na nietolerancję wobec
  • Odpowiedz
@invisibleborder: Silny mechanizm wyparcia u ciebie widzę:

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_HIV/AIDS_adult_prevalence_rate

Ukraina ma bardzo zbliżony poziom HIV do Rosji - co prawda w 2016 roku ta nie wzięła udziału w badaniach ale obydwa kraje mają wynik zbliżony do 1% populacji, podobnie jak Etiopia. Nawet na mapie przypisane są do tej samej grupy jak widać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
przesympatycznypan - @invisibleborder: Silny mechanizm wyparcia u ciebie widzę:

ht...

źródło: comment_hQKSgaQnPRI309hMqrLmvUSaCRxtZ65T.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@przesympatyczny_pan: Dyskusja jest z nim chyba zbędna. Mówi o tolerancji, a sam jest nietolerancyjny. Wystarczy przejrzeć ile z jego aktywności to naśmiewanie i atakowanie katolików :). Ale pocieszę Cię, że to jest również częste w środowisku LGBT - brak tolerancji, przy jednoczesnym krzyczeniu, że się ona należy.
  • Odpowiedz
@Rupertciak: tolerancja polega na tym, że moja wolność kończy się na twojej i odwrotnie. Jeśli katole narzucają wszystkim Polakom, w tym niewierzącym, swoje reguły, nakazy i zakazy, to ja jako Polak żyjący jeszcze w demokracji mam prawo głośno protestować. Brak tolerancji katoli dla prawa do życia ateistów wolnego od religii jest przyczyną naszego wojowania.

A ty jako osoba z traumatycznymi przeżyciami poczytaj o błędzie logicznym w jaki wpadłeś: https://pl.wikipedia.org/wiki/Dob%C3%B3r_pr%C3%B3by

Jeśli oczerniasz wszystkich polskich gejów na podstawie doświadczeń z patologią z seks-klubów to nie dziw się że ani ciebie nie szanują ani innych gejów. Sam znam tylko jedną osobę która bywała w takim
  • Odpowiedz
@invisibleborder: Przecież Ty sam oczerniasz wszystkich katolików mówiąc, ze narzucają innym swoje wartości. Znam takich co nie narzucają. Jeśli chcesz uczyć innych tolerancji lub mówić o błędach logicznych, zacznij od siebie. Polecam ci więcej tolerancji wobec ludzi wierzących. Btw: jestem ateista. Pozdrawiam, liczę ze kiedyś wyjdziesz ze swojej hipokryzji.
  • Odpowiedz
@Rupertciak: no tak nie narzucają xD wcale nie ma klauzul sumienia ograniczających dostęp do antykoncepcji, nie zabraniają handlu w niedzielę, nie zakazują aborcji, eutanazji, nie zakazują badań nad embrionami i komórkami macierzystymi, nie finansują się z moich podatków, nie wieszają krzyży w urzędach państwowych, nie stawiają krzyży przy każdym skrzyżowaniu, nie narzucają religii w szkole, nie indoktrynują nieświadomych dzieci od niemowlęcia, nie hałasują dzwonami, nie łażą procesjami, nie wyśmiewają osób
  • Odpowiedz
@invisibleborder: Skwituje to tum: ty nie różnisz się od nich, chcesz za moje pieniądze finansować leki dla ludzi, którzy każdego dnia sypiają z kimś innym bez zabezpieczenia. Jesteś wiec dokładnie taki sam, tylko,chces zabrać pieniądze na swoje własne cele. :) i jesteś tak samo nietolerancyjny jak oni. A jak pięknie walczysz o tolerancje... śmiejąc się z tych katoli... beka z lewactwa w Twoim przypadku w milionie procent uzasadniona :).
  • Odpowiedz
@invisibleborder: NFZ ich nie finansuje dla gejów. 129 zł kosztują. Zacznij może od szacunku dla drugiego człowieka, to geje nie będą musieli się bać. Mógłbym się zgodzić z tym co piszesz o Kościele, ale Twoja format język jest odrażająca. Odrażająca tym bardziej, ze imputujesz mi, ze działam na szkodę środowiska xD mówiąc prawdę. A wojujący homilie, który atakuje innych ludzi na pewno tworzy tyle przestrzeni dla dialogu i tolerancji. Beka
  • Odpowiedz
@invisibleborder: Dziękuje, ze to przyznałeś. W takim razie ja mówiąc, ze geje się bzykają na potęgę bez ogumienia tez używam takiego języka jaki lubię i jak ci się nie podoba to się powkurzaj i wrzuć na czarno listo. Dziękuje, ze wreszcie to przyznałeś

W temacie tolerancji. Nie dojdziemy do konsensu. Ośmieszający katolików geje, mający się za lepszych od ludzi wierzących na pewno splendoru i chwały środowisku nie przynoszą. Ale co
  • Odpowiedz