Wpis z mikrobloga

Słuchajcie jakiś idiota wczoraj wrzucał uszatkowi , że jego córka ma jakiś fas , sprawdziłem co to takiego i rzecz nie wygląda optymistycznie , a dziecko zdrowo jednak nie wygląda. Zna ktoś może szczegóły ?. Wiem tyle , że w ciąży słonica łykała równo %.

Alkoholowy zespół płodowy (ang. fetal alcohol syndrome, FAS) – zespół chorobowy, który jest skutkiem działania alkoholu na płód w okresie prenatalnym. Alkoholowy zespół płodowy jest chorobą nieuleczalną, której można uniknąć zachowując abstynencję w czasie trwania ciąży.

#bonzo
edek1976a - Słuchajcie jakiś idiota wczoraj wrzucał uszatkowi , że jego córka ma jaki...

źródło: comment_Z0Ft2sKYxP4GzbS6bYQxWmZRCwdKZeJd.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@budus2: wiem na 100%. A na wigilii już wiedziała , że jest w ciąży i wiadomo kamera. O ciąży dowiedziała się w 7 miesiącu przez czysty przypadek. Chociaż oczywiście w tym czasie znacznie przytyła.
  • Odpowiedz
@edek1976a:
Zastanawia mnie tylko czy Bonzo-debil zdaje sobie sprawę jaką krzywdę wyrządził dziecku pozwalając aby słonica się alkoholizowała , a co mnie w sumie zmroziło na strymie , to fakt , że przejmuje się tym jak by słonica zrobiła kupę , a nie urodziła mu NIEODWRACALNIE CHORĄ córeczkę...akat fejm najważniejszy i praca na pół etapu
  • Odpowiedz
@Waldemar_Wpieldor: ja nie mam nic przeciwko takim ludziom, ich broszka. Ale jakbym mial takie geny to zrobilbym wszystko by ich nie przekazac. A kobra do tego jeszcze pila, melin sie temu przygladal dlatego jest tez winny i teraz slucha takich donejtow
  • Odpowiedz