Wpis z mikrobloga

@VoMax: no mi przy każdym wypuszczeniu dymi ok 10-20 % wylatuje nosem, i nie wiem jak zrobić żeby tak się nie działo. Samym nosem też mogę wypuszczać ale nie potrafię całego dymu samymi ustami.
  • Odpowiedz
@RatedR: próbowałem tak ale to nic nie dało bo przy wydechu w końcowej fazie jak już większość dymu wypuszczę ustami to "końcówka" tego dymi wylatuje i ustami i nosem.
  • Odpowiedz
@xv21: nosem mi wylatuje mniej więcej połowa. Dlatego wiecznie leje mi się z nosa, mam wyschnięty, piecze mnie, cieknie mi krew. Nie umiem się tego oduczyć, w połączeniu z wiecznie podrażnionym gardłem, kaszlem, mniej mi szkodzą analogi niestety.
  • Odpowiedz
@TheInquisitive4Ever: ja mam dokładnie to samo z tym że nos mam wyschnięty, jedna dziurka prawie cały czas zatkana na zmianę, krew też się zdarza, bóle zatok itd. Ciekawe co może być powodem tego że przy wypuszczaniu tego dymu część wylatuje też nosem? Może jest jakieś rozwiązanie na to?
  • Odpowiedz
@xv21: Dziwne bo sam od dziecka mam problem z nosem, czyli randomowe krwotoki i częste problemy z zatokami - natomiast w przypadku tego że wylatuje mi część dymu nosem nie występują żadne problemy oprócz tego, że czasem czuję że jest minimalnie wilgotny ale nie jest to jakoś specjalnie niebezpieczne. Może warto podejść problem od innej strony? Gliceryna jest higroskopijna i szybko wysusza śluzówkę, być może przeszkadza to twoim drogom oddechowym
  • Odpowiedz
@xv21: też mam nos zatkany, poza tym gardło wiecznie podrażnione i czerwone, mogę sobie pójść w dowolnej chwili do lekarza i wziąć l4 bo patrzy w gardło i mówi że zapalenie. Od 2 miesięcy wróciłem do analogów i jest dużo lepiej. Nie wiem czy to glikol czy gliceryna, możnaby spróbować rozcieńczyć glicerynę spirytusem zamiast glikolem, ponoć wtedy nie podrażnia tak. Muszę rozpoznać co i jak bo jednak wolałbym zwykle fajki
  • Odpowiedz
@prororv: sama gliceryna nie da rady, dla mojego tanka za gęste i pali drut. Zamiast glikolu można rozcieńczyć spirolem albo wódką tylko obyczaje ile dać i sprawdzę. Dostanę wypłatę to kupię bazę zamieszam sucker puncha, jestem ciekawy czy od razu mi wszystkie objawy wrócą. Jeśli tak to następna mikstura będzie próbna z alkoholem bez glikolu.
Wiem że ludzie wapuja sama glicerynę ale nie wiem jak to robią, u mnie już
  • Odpowiedz