Wpis z mikrobloga

2/365

Dzisiaj był kolejny dzień roboczy. Na szczęście w pracy spędziłem równo 8h, a nie jak ostatnio po 12-15h zarywając nocki.
Miałem tłumaczyć dzisiaj na czym polega mój "Duży projekt - awans w pracy", ale już nie muszę - udało się. Dzisiaj byłem awansowany na team leadera. Nie jest to jakiś spektakularny awans, bo pracuję w coffee shopie z kanapkami, ale... Trening rozpocząłem ponad 3 miesiące temu, ukończyłem 3 treningi całodniowe w Londynie, cała masa trudnych sytuacji do rozwiązania i duża odpowiedzialność. Miałem sporo kryzysów po drodze, łącznie z rzuceniem wszystkiego i powrotem do PL, ale jednak zacisnąłem zęby i dopiąłem swego. Awans o tyle ważny, że z pozycji zwykłego robola (a zaczynałem jako gość który niemal nie zna angielskiego i na niczym się nie zna), obsługującego klientów na kasie wszedłem w kręgi menadżerskie i teraz dosyć blisko mi już do prowadzenia samodzielnie sklepu i dalszego rozwoju w kierunku menadżera. Firma dla której pracuję bardzo prężnie rozwija się obecnie na nowych rynkach więc jest mocne parcie na poszukiwanie zdolnych ludzi którzy ogarniają i właśnie to mnie tutaj trzyma. Czas pokaże co z tego wyjdzie. Teraz przez kilka miesięcy chcę się nadal uczyć jak zarządzać zespołem (średnio około 20 osób na mojej zmianie, ale dochodzi jeszcze kolejny zespół w kuchni plus drugi sklep, z którym muszę współpracować - wszystko w języku angielskim). Poznać lepiej system IT którego używamy do ogarnięcia zamówień, produkcji, zysków ze sprzedaży itd. (a jest tego od groma), poznać dokładnie wszystkie przepisy health & safety i pewnie wiele innych rzeczy o których nawet nie mam pojęcia. Jednocześnie chcę znaleźć trochę balansu między pracą i życiem, żeby mieć czas na jakieś swoje małe hobby, ale i rozwój samego siebie co z czasem przełożyć powinno się zarówno na moje samopoczucie i wyniki w pracy.

Trochę się rozpisałem, ale jakby nie było to ważny dla mnie dzień. Pijcie ze mną kompot! :) Może jutro napiszę coś o swoich celach.

Czytanie 2/90
Bieganie 2/90
Rozciąganie 2/90
No phone 1/90
*
Fryzjer 1/12
Spa 1/52
Podsumowanie tygodnia 0/52
*
Duży projekt :
☑ awans w pracy

#rozwojosobisty #motywacja #dyscyplina #wychodzimyzprzegrywu i trochę #emigracja i #uk bo udało się coś osiągnąć za granicą, choć nie było łatwo, zwłaszcza startująć od zera i bez żadnej pomocy.

#intothewildlife <------- czarnolistuj
źródło: comment_DID8Td3JTwC3dVYsxd0sk78JaSmbtFDE.jpg
  • 2