Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wyjaśnić na jakieś zasadzie nVidia shield TV odtwarza gry? #nvidia #konsole #gry


@FasolaSzparagowa: Możesz na niej odpalać gry na Androida. Jeśli chodzi o gry z PC to masz dwie opcja. Pierwsza to strumieniowanie gry z serwera Nvidii (ileś się tam płaci za to, nie znam szczegółu). A druga to strumieniujesz grę ze swojego PC. np. PC masz w pokoju a TV w salonie i leci to Wifi (lub
czyli jeżeli komputer nie spełnia wymagań danej gry to nadal możesz to streamowac do konsoli i będzie działać? :|

Szkoda, że nie lubię konsol XD ale zawsze to tańsza opcja niż kupno komputera

@FasolaSzparagowa: Wówczas strimujesz z tych serwerów nvidii. Ale musisz dokładnie sprawdzić ceny, bo to chyba trzeba kupować każdy tytuł oddzielnie w ich sklepie. Ale nie jestem pewny. No i ważne aby mieć stabilny internet. Ale jak masz dobry
@FasolaSzparagowa: Z tego co wiem jak kupujesz niektóre gry w tym sklepie Nvidii to po za opcją strimingu dostajesz klucz i mozesz sobie fizycznie na pc zainstalować czy komuś dac itp. Ale niektóre gry przy kupnie strimingu tylko opcje strimingu mają.

Mówisz o Skyrimie? On nie ma aż takich dużych. Powinnaś coś sobie skombinować tanio do gry w to. To nawet na nintendo switch chodzi:P
@FasolaSzparagowa: Kobieto, TES VI jeszcze nie ma i długo nie będzie. Nie wiadomo jakie to będzie mieć wymagania. To gra, która wychodzi na przyszłą generacje konsol czyli coś z zakresu 2021-2022 r.
@Variv: Normalnie kupujesz w steamie lub uplay niektóre gry. Niektóre są zoptymalizowane a niektóre nie. Na razie odpaliłem Just Couse 2 i był zoptymalizowany i Undying Lights niby nie jest a zajebiście chodzi. Podłączają nas pod serwery w Anglii jak na razie.
@FasolaSzparagowa: jeśli nie masz dobrego smart tv, który obsługuje hdr, 4k uhd to bierz jak najbardziej. To jest bardziej podobne do komputera niż xbox x one.