Wpis z mikrobloga

@lenvrt: Nie. Ba po Everybody jest strasznie przehajpowany i ciągle wali swoje prawdy objawione, że jest birasowy (XD) i każdy zasługuje na miłość bla bla bla. Widać też, że coś mu #!$%@?ło od porzucenia swojej przepięknej żony.
Po za tym jak niedoceniony raper ma jedynkę w top 200 billboardu?
https://www.billboard.com/articles/columns/chart-beat/7793125/logic-everybody-album-billboard-200-no-1
Pobierz kwmaster - @lenvrt: Nie. Ba po Everybody jest strasznie przehajpowany i ciągle wali s...
źródło: comment_hpBxkPhfyWZQBTnVwB9nCW1DiSWBAhp3.jpg
@kwmaster: dwa trzy kawałki może faktycznie nabiły sporo wyświetleń ale to zazwyczaj tak jest że jak coś zaczyna zbyt szybko rosnąć to inni się interesują. Takie pojedyncze jak rzuci, np one day mają naprawdę kiepski odbiór w porównaniu do wykonania ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@CieplaKaszanka: przehajpowani to są wszyscy zaczynający się na lil i tym podobni. Logic akurat ma ogromny warsztat muzyczny więc mu się należy, aczkolwiek wciąż twierdzę że jest niedoceniany. Ostatni album średnio się przyjął, a jest naprawdę dobry
@lenvrt:

przehajpowani to są wszyscy zaczynający się na lil i tym podobni


nie wrzucaj tak do jednego worka proszę. Lil Wayne top 5 OAT, Lil Uzi Vert świetny, Lil 1/2 Death legenda.
Ostatni album Logica miał jeden z najlepszych wyników pierwszego tygodnia w tamtym roku ale już drugiego tygodnia zaliczył jeden z największych spadków procentowych 2 tygodnia sprzedaży w historii billboard bo był po prostu przeciętny. Logic jest gorszą, jeszcze bardziej
@archol039: co cię tak śmieszy? Trzeba być skończoną betonową głową, żeby nie doceniać jego wpływu na rozwój sceny, jaką ma etykę pracy, jak jest długowieczny, tego jak dominował w latach 2005-2009 gościnnymi występami, albumami oraz mixtejpami, jak potrafił latać na każdym bicie i jak niesamowitym punchlinerem jest(najlepszym w historii pod tym względem). Lil Wayne to ulubiony raper twojego ulubionego rapera. ¯\_(ツ)_/¯
Wymień proszę 5 raperów bardziej zasługujących na miejsce w top
@ShadyTalezz: Nie zasługuje bo w top 5 nie chodzi o wpływ tylko umiejętności, gdyby chodziło o wpływ równie dobrze w naszych top 5 zawitałby Lil Pump lub XXXTentacion, a tu nie o to chodzi. Pod względem umiejętności bije go masa raperów jak np Lupe Fiasco (który z resztą jest w tym samym wieku). Najlepszy jeśli chodzi o punchline'y? Nie wiem czy słyszałeś o Dizasterze, Llyodzie Banksie, Big L'u czy Cassidym którzy
@archol039:
Porównywanie Weezyego do XXX czy Pumpa to jawna beka i nie wiem jak mam cię brać po tym na poważnie.
Lupe jest jednym z moich ulubionych raperów ale nie zasługuje na żadne wyróżnienia bo jego kariera po The Cool to pasmo niepowodzeń i dziwnych odpałów, nie licząc świetnego Tetsuo and Youth. Weezy posiada umiejętności, wystarczy posłuchać takich tracków jak Fly In, Fly Out, A Milli, 6 Foot 7 Foot. Jest
@ShadyTalezz:

ja rozumiem 10 lat temu, kiedy rapgra była jeszcze na niego nie do końca gotowa zwłaszcza w truskolowej zacofanej polsce bo wtedy sam go nie znosiłem i nie doceniałem a cały newschool uważałem za zło ale #!$%@? z tego się wyrasta ale jak jakiś chłopaczek z polski jarający się dukającymi murzynami z lat 90 wyśmiewa taką legendę jak Weezy i mówi mi, że nie jest jednym z najlepszych w historii
@archol039:

Ja gdzieś go wyśmiałem?

o tu:

"Lil Wayne top 5 OAT" o #!$%@? XDDD

Mówiłem tylko że według Twojego toku myślenia oni też mogliby się tam znaleźć ze wzgledu na ich wpływ na >młodocianych słuchaczy i tych nowszych artystów.

piszesz ciągle tak jakby wpływ był jedynym moim argumentem oraz kryterium podczas gdy wymieniłem kilka innych czynników przemawiających za nim.

Bo też lubię newschool, Flatbush Zombies, J. Cole, Kendrick, Bishop Nehru
@ShadyTalezz: Nie wyśmiałem go wtedy, tylko chciałem zacząć polemikę, wiem że w #!$%@? sposób no ale ¯\_(ツ)_/¯

no bardzo newschoolowe rzeczy rzeczywiście xDDD Wymieniłeś typów na scenie, którzy najbardziej przypominają to co się robi w rapie od kilkudziesięciu rap, sorki ale to nie świadczy o otwartości na newschool.


No, mają jednak trochę inny styl. To że potrafią wypowiadać słowa nie oznacza to że nie podążają za starociami jak owieczki.

piszesz ciągle