Wpis z mikrobloga

jestem bardzo skrytą osobą jak wiecie, ale podzielę się z wami wydarzeniem, które boli mnie do dziś. spotykałam się z bardzo perspektywicznym bolcem, wszystko pięknie, a tu nagle on mnie pyta czy chcę dzieci. myślę sobie "hola hola znamy się trzy miesiące, trochę za szybko na takie pytania", ale ok odpowiadam zgodnie z prawdą, że jeszcze nie wiem. dalej coś tam gadamy o tych dzieciach i on się mnie dalej pyta czy karmiłabym dziecko piersią. znowu zgodnie z prawdą odpowiadam, że szkoda cycków, że nie chcę mieć wyciągniętych sutków i obwisłych piersi. następnego dnia po tym wyznaniu stwierdził, że nie może ze mną być, bo jestem egoistką i nie chciałabym wszystkiego co najlepsze dla jego dziecka i on nie jest w stanie dłużej być z kimś takim. kto z nas jest #!$%@?? ja czy on? #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #dzieci #zwiazki
  • 93
@kwasnydeszcz: lepiej szybko wyjaśniać sprawę chęci posiadania dzieci. Zacytuje moje prowadzące z położnictwa i pediatrii, kontrowersyjne w czasach ‚rób co chcesz ze swoim ciałem’ - ‚praktycznie jedynym uzasadnionym przeciwwskazaniem do karmienia dziecka mlekiem matki jest jej smierć’. Pomijam fakt, ze masz tak małe piersi, ze nie wiem czy by Ci do zakończenia mostka nawet obwisły ( ͡° ͜ʖ ͡°)