Wpis z mikrobloga

#katowice Nie szuka nikt przytulnej kawiarenki? Uczciwy Mirek przeprowadził się do gorolowa i szuka uczciwego człowieka, który chce wynająć własne M.

45 metrów kwadratowych, świeżo remontowana kamienica, wspólnota mieszkaniowa z sąsiadami z dziećmi lub studenci, bez patologii. Początek Załęża, bezpieczna okolica, wbrew obiegowym opiniom. 3 minuty do Biedronki, dookoła sklepy i piekarnie, na piechotę 20 minut spacerkiem na Dworzec PKP, tramwajem 7 minut około, przystanek 100 metrów od mieszkania.

1200 PLN bez mediów, centralne jest, w zimę jest ciepło, mogę pokazać średnie rachunki. Można podłączyć Netię do internetu i TV. Umowa, wszystko legalnie.
  • 13
Bardzo dużo studentów wynajmuje mieszkania u nas w kamienicy w sumie... żadnych rodzin z dziećmi, par itp. Same sztudenty z różnych wydziałów.

W zasadzie nie wiem dlaczego tak się dzieje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Tak, dlatego w sumie dodałem tutaj na szybko ogłoszenie póki nie wrzuciłem nic na gratki itp., ale tam potrzebne było mieszkanie z dwoma osobnymi pokojami chyba a ja mam dwa, ale jeden jest przechodni (sypialnia i salon).