Wpis z mikrobloga

Pociągają cię dziura w drzwie? Jesteś chory
Pociągają cię zwierzęta? Jesteś chory
Pociągają cię zmarli? Jesteś chory
Pociąga cię odbyt kolegi? Wszystko z panem w porządku, proszę, oto pańskie dodatkowe prawa
#takaprawda #lgbt
  • 39
  • Odpowiedz
oto pańskie dodatkowe prawa


@Panas: a napisz mi proszę - jakie dodatkowe prawa? Z chęcią dowiem się w czym homoseksualiści są uprzywilejowani w stosunku do heteroseksualistów.
  • Odpowiedz
@krzysztof-es-545: chociażby dziś był artykuł, że jakiś gej bił córkę i 15 razy odwiedzała go komisja w związku z siniakami i 15 razy mu się upiekło, aż w końcu zabił dziecko. Gdyby nie był gejem to by od razu mu to dziecko zabrali.
  • Odpowiedz
i 15 razy mu się upiekło


@looongier: na pewno dlatego, że był gejem.

Gdyby nie był gejem to by od razu mu to dziecko zabrali.


@looongier: Oooooczyyyyywwiiiiiśśśśścieeeeeee.
Dlatego właśnie niebieskie karty mają tylko homoseksualiści w Polsce. W końcu normalnym, prawdziwym, patriotycznym, wierzącym rodzinom od razu zabierają dzieci i oddają je homolobby.
  • Odpowiedz
te trzy pierwsze do parafilie, dotyczą upodobań seksualnych. Orientacja seksualna (płciowa) to coś więcej niż seks, nigdy nie mogę zrozumieć konserwatywnych dzbanów dla których orientacja sprowadza się do łóżka.

@Panas:
  • Odpowiedz
@kamien23: Nie będę się odnosił do tego. Pytałem się jakie konkretne przywileje posiadamy, poza oczywiście tym ze, nie możemy się wspólnie rozliczać, nie możemy decydować o swoim leczeniu, gdy jeden jest nieprzytomny, drugi nie może uzyskać informacji o stanie zdrowia, dziedziczenie obarczone jest podatkiem, darowizna obarczona jest podatkiem i tak dalej. Te dyrdymały ze ktoś boi się kogoś krytykować sobie zostaw dla siebie bo to nie jest meritum dyskusji.
  • Odpowiedz
@kamien23: To nadal nie jest dodatkowe prawo! Wiec to żaden przykład. Na marginesie - guzik mnie obchodzi UK, chciałbym się dowiedzieć jakie prawa dodatkowe jako gej mam w Polsce. Oprócz oczywiście tych, których nie mam. I szeregu ulg społecznych, podatkowych i subwencji, których nie otrzymam nie będąc żonatym i dzieciatymi. Zamiast tego mogę spodziewać się „przywileju” w postaci bykowego.

Jeżeli nie potrafisz podać jakiegokolwiek przepisu prawnego w Polsce, który implikowalby, ze
  • Odpowiedz
@kamien23: To nie jest specjalne prawo, a prawo które uniemożliwia dokonywanie przestępstw. To tak samo jakbyś powiedział, ze ustawa przeciwko kradzieżom daje jakieś specjalne prawa przedsiębiorcom. Nie, ona karze za przestępstwa. Nie jest to wiec przykład specjalnego traktowania, a sposób w jaki funkcjonuje system prawny w Polsce.

Wybacz, ale nadal nie potrafisz podać przykładu konkretnego specjalnego traktowania gejów (ustawa o mówie nienawiści chroni tez rasę, religie, etniczność, płeć), nie jest wiec
  • Odpowiedz
@Panas 1. Nie jesteś chory jeżeli pociąga cię dziura w drzewie, to jedna z wielu parafilii, taki fetysz ))¯_(ツ)_/¯
2. Jeżeli pociągają Cię zwierzęta, to także parafilia, ale z powodu tego, że jest krzywdząca jest zakazana
Zwierzęta czują i nie mogą się raczej obronić
3. Seks ze zmarłymi to bezczeszczenie zwłok co najmniej, jest wbrew etyce
4. Jeżeli pociąga cię odbyt kolegi i oboje się dobrowolnie zgadzacie uprawiać seks to nikogo nie
  • Odpowiedz