Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, zrobi człowiek w miarę wartościowy wpis będący mixem opowieści o pasji i altruizmie i dostanie 10 plusów (z czego połowa od znajomych), a tu takie gówno ludzie plusują jak #!$%@?.

Eh, pewnie jak bym napisał jakąś zarzutkę, to by się od razu ładnie sprzedało.

#zalesie


@pansatan: faktycznie taktycznie..

Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: Czytaj mój komentarz powyżej:

Tak szczerze, to wyłącznie podpinam się pod wpis, który w krótkim czasie wylądował w gorących i będzie bardzo wysoko, bo wierzę, że być może dzięki temu ktoś przeczyta co napisałem.

A wpis popełniłem wyłącznie dlatego, że fajnie jest pomagać innym. I warto wyrazić uznanie dla człowieka, który inwestuje mnóstwo siana i swojego czasu po to, by pomóc potrzebującym (i jednocześnie zamierza zrobić coś naprawdę niesamowitego pod względem sportowym).

Frustracja jest tak trochę udawana, bo na własnej atencji mi nie zależy (swoją mordę i film w poście dodałem tylko po to, żeby społeczność wykopu pomyślała "o, jeden z wykopków zrobił coś ciekawego i poleca inicjatywę, kliknę". Normalnie wolałbym nie robić pokażmordę, serio ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cały ten komentarz był wyłącznie bezczelną próbą egzekucji marketingu partyzanckiego i podpięcia się
  • Odpowiedz
@NieOgarniamWykopuBomNormik: Czasem takie wpisy i znaleziska znajdowały uznanie - wszystko zależy od przekroczenia masy krytycznej. Wiadomo, że wykop nie jest idealną grupą docelową, ale jeśli dzięki temu uda się zebrać choćby dodatkowe 100 zł, to i tak będzie fajnie. Zresztą 50 zł już ktoś wpłacił, więc było warto.
  • Odpowiedz