Wpis z mikrobloga

@4kroki ty to powiedziałeś. Ja sam mam ciężarówki i kierowców głąbów - śmieje sie zarówno z tirowców jak i z wykopków takich jak ty którym codziennie pęka dupa z bólu bo nie mają co robić w wakacje xD
  • Odpowiedz
@SmallCaracan: No nie no, Tobie pewnie polecałbym tandem na początek. Sam akurat nigdy w tandemie nie skakałem, tylko zapisałem się od razu na kurs, ale jeśli tylko chcesz spróbować, to tandem będzie tańszą opcją, bo żeby skorzyć pierwszy raz w życiu tak już z własnym spadochronem musisz zainwestować więcej hajsu i czasu (bo wcześniej musisz odbyć zaliczyć kilkugodzinny kurs teoretyczny, ćwiczenia naziemne opłacić ubezpieczenie itd. itp.).
  • Odpowiedz
takich jak ty którym codziennie pęka dupa z bólu bo nie mają co robić w wakacje xD


@GiuseppeCalabrese: kek, komu tu dupsko pęka jak mi wjeżdżasz ad personam XD mam nadzieję, że w końcu przejdzie ta ustawa zabraniająca toczenia beki na portalu ze śmiesznymi obrazkami XD
  • Odpowiedz
@pansatan: generalnie nie miałbym zastrzeżeń do twojego komentarza, gdyby nie fakt, że to ty jesteś autorem wpisu, który w porównaniu "poziom vs kupa" umieszczasz po lewej stronie. Automatycznie stawiasz się na pozycji sfrustrowanego, zadufanego w sobie aroganta i jedyne co możesz osiągnąć, to wrażenia negatywne. Trochę godności, użalanie się nad sobą w tonacji "mi się coś należy bardziej" (szczególnie, że chodzi o atencję w internecie, lol) to jedna z najgorszych
  • Odpowiedz
@IamHater: Tak szczerze, to wyłącznie podpinam się pod wpis, który w krótkim czasie wylądował w gorących i będzie bardzo wysoko, bo wierzę, że być może dzięki temu ktoś przeczyta co napisałem.

A wpis popełniłem wyłącznie dlatego, że fajnie jest pomagać innym. I warto wyrazić uznanie dla człowieka, który inwestuje mnóstwo siana i swojego czasu po to, by pomóc potrzebującym (i jednocześnie zamierza zrobić coś naprawdę niesamowitego pod względem sportowym).

Frustracja
  • Odpowiedz
@IamHater: Nie dało się już edytować, więc dopiszę - tak więc cały ten komentarz był wyłącznie bezczelną próbą egzekucji marketingu partyzanckiego i podpięcia się pod popularność postu w wyższym celu.

Tym samym chciałbym przeprosić autora wpisu i plusujących, jeśli poczuli się urażeni.
  • Odpowiedz