Wpis z mikrobloga

Witam łysiejących mirków ponownie ( ͡° ͜ʖ ͡°) 8 miesięcy po przeszczepie włosów i sytuacja ma się coraz lepiej ;) Zresztą - zobaczcie foty. Włosy siwo-jasne, bo dostały słońca na urlopie.
Przód jest bardzo, bardzo fajny, tył się zagęszcza, ale z racji ograniczonych zasobów większość poszła na przód. Do 12 miesięcy jeszcze trochę czasu, także powinno się jeszcze poprawić. Jak na solidne NW5 jest naprawdę dobrze.
W tym roku na wakacjach nie musiałem przynajmniej chodzić w kapeluszu cały czas :D
Drugi zabieg na 2500-3000 graftów na tył i można o łysieniu zapomnieć do śmierci.
Dla wszystkich piszących do mnie na PW - naprawdę wszystkie informacje są na tagu #kubasprzeszczepia. Pisało do mnie kilkadziesiąt osób i czasami ciężko po raz 50 pisać te same informacje.
#zakola #lysienie
kubas_782 - Witam łysiejących mirków ponownie ( ͡° ͜ʖ ͡°) 8 miesięcy po przeszczepie ...

źródło: comment_qhDufPHQFzJo8ljYUBCleIsI0DOTLrRV.jpg

Pobierz
  • 62
@kubas_782: Zapewne te pytania się powtórzą, za co z góry przepraszam. Może przydałoby się FAQ?

1. Dlaczego akurat w Turcji? Mają tam większe doświadczenie? Lepsze warunki?
2. Skoro masz Tureckie cebulki włosów to jak to się ma do odcieni włosów do reszty? Oni dobierają odcienie przed przeszczepem?
3. Skąd oni w ogóle biorą cebulki włosów do przeszczepów?
W tym roku na wakacjach nie musiałem przynajmniej chodzić w kapeluszu cały czas :D


@kubas_782: w ogóle to nigdy nie musiałem chodzić w kapeluszu z powodu swojej "łysiny", problem leży w twojej głowie + w twojej reakcji na ew. komentarze na ten temat, jakbyś tu zrobił porządek to nie musiałbyś nic robić z włosami, ale to już wyższa szkoła jazdy ;)
@av18: info w poprzednich moich postach pod tym tagiem.
@doktur_Mengele: 10 dni po już można - efekt jest dożywotni. Przeszczepione włosy nie wypadają.
@antywszystkim: Turasy lepsi niż Polacy. Stambuł to stolica przeszczepów.

@Kynareth: tak, wyglądało to paskudnie :D ale tylko przez około tydzień.
@Miecz12: skala Norwood
@medykydem: Maral Clinic
@qamilas: minoxidil wcieram, niby do szybszego odrostu, ale ciężko mi się od niego odzwyczaić. Odstawię po
@kubas_782: Hej. A co z tym przodem. Czy nie widac roznicy ze teraz sa na przodzie te wlosy grubsze niz wczesniej? Czy sa ogolnie grubsze i czy to sie rzuca w oczy bo wiem ze przewaznie po tym poznac przeszczep a na zdjeciu tego nie widze i jestem zdziwiony bo naprawde to wyglada fantastycznie. Czy to wyglada naprawde tak naturalnie? Pytam bo jestem o krok od zrobienia sobie tego zabiegu ale
@kubas_782: długo stosowałeś minoksydyl przed przeszczepem? Nie stanowił on dla niego problemu (w sensie, że skoro jego stosowanie powoduje rośnięcie nowych włosów, to czy jeśli go teraz po przeszczepie odstawisz to nie wypadną ci włosy które na nim wyrosły)?
@kubas_782:

moze ja napisze dlaczego Turcja a nie Polska. Ponizej moja historia z operacja w turcji... Zanim polecialem do Turcji na operacje mialem konsultacje u dwoch lekarzy w pl. Nie bede im robil czarnej reklamy wiec nie wymienie nazwisk. Jeden ze wschodniej polski a drugi z wawy. Ogolnie ci ludzie zajmuja sie najczesciej innymi rzeczami jezeli chodzi o plastyke i przeszczepy wlosow to moze maly procent ich operacji i dlatego nigdy
@kubas_782: troche bez sensu, że pokazujesz linie czołową zamiast dać fotke od góry. Do tego nie pokazujesz czoła całęgo wiec nie widać na ile Ci linie czołową nawet obniżyli. Nie możesz dać fotki twarzy ( zamazać rysy twarzy) i fotki z góry?