Wpis z mikrobloga

Witam łysiejących mirków ponownie ( ͡° ͜ʖ ͡°) 8 miesięcy po przeszczepie włosów i sytuacja ma się coraz lepiej ;) Zresztą - zobaczcie foty. Włosy siwo-jasne, bo dostały słońca na urlopie.
Przód jest bardzo, bardzo fajny, tył się zagęszcza, ale z racji ograniczonych zasobów większość poszła na przód. Do 12 miesięcy jeszcze trochę czasu, także powinno się jeszcze poprawić. Jak na solidne NW5 jest naprawdę dobrze.
W tym roku na wakacjach nie musiałem przynajmniej chodzić w kapeluszu cały czas :D
Drugi zabieg na 2500-3000 graftów na tył i można o łysieniu zapomnieć do śmierci.
Dla wszystkich piszących do mnie na PW - naprawdę wszystkie informacje są na tagu #kubasprzeszczepia. Pisało do mnie kilkadziesiąt osób i czasami ciężko po raz 50 pisać te same informacje.
#zakola #lysienie
kubas_782 - Witam łysiejących mirków ponownie ( ͡° ͜ʖ ͡°) 8 miesięcy po przeszczepie ...

źródło: comment_qhDufPHQFzJo8ljYUBCleIsI0DOTLrRV.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
@Pilaf: środek zarasta cały czas, dużo zależy też od źródła światła, no ale teraz nawet w pełnym słońcu jest przyzwoicie na fotach, a o to mi chodziło od początku ;) idealnie nigdy nie będzie, a szkoda :D
  • Odpowiedz
@kubas_782: A teraz poważniej: efekty rewelacyjne, będę to robić z pewnością zwłaszcza że już chyba u mnie się to zatrzymało i wiadomo konkretnie gdzie trzeba działać. Drugi wyjazd przewidujesz z kosztem podobnym, koszt raczej nie skaluje się liniowo wraz z ilością graftów bo jest masa kosztów stałych.
  • Odpowiedz
@kubas_782: Będę do tego wracać najpewniej. Niby pogodziłem się ze swoją 'fryzurą' plus korzystanie z maszynki żeby samemu się obcinać na 1-3 mm jest ultra praktyczne ale chyba wolałbym jednak przestać wyglądać jak drech/mafiozo z czymś takim :F Pamiętam że mówiłeś o ebooku czy wręcz książce bądź poradniku - gdybyś potrzebował pomocy w tym zakresie to pisz na PW śmiało :)
  • Odpowiedz