Wpis z mikrobloga

Zwyczajnie obrzydza mnie dwóch chłopów (chociaż ciężko ich tak nazwać) całujących się, trzymających za rękę, a jak pomyślę sobie że ruchają się w owłosione dupy to mnie skręca. A jak będą mogli adoptować małe nieświadome dziecko i wypiorą mu mu mózg, że to jest normalna rodzina i to normalne, że tata wsadza penisa drugiemu tacie w miejsce gdzie wychodzi kupa a i tak rodzeństwa z tego nie będzie to nóż się w kieszeni otwiera.

Głównie do ciebie @Nidor
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a jak pomyślę sobie że ruchają się w owłosione dupy to mnie skręca


@levusek1992: to po #!$%@? o tym myślisz, krypto jesteś? Jakaś niesamowita zależność, że najwięcej osób, które się tym brzydzą fantazjują o tym najwięcej xD
  • Odpowiedz
@levusek1992: argumentum ad obrzydzenium, fiksacja analna... Typowa psychokonserwiada

Oczywiscie jak tata laduje w owlosiony tylek mamy, albo bawia sie w bdsm, przebieranki lub inne fetysze to juz spoko? Czy moze odbieramy im prawa rodzicielskie?

Szkoda ze dzieci w domach dziecka juz cie tak nie martwia, porzucone i niekochane
  • Odpowiedz
@levusek1992: Ty, ale są pary hetero które lubią się walic w dupsko. I co?

Może skrycie marzysz o jakimś tegim kierowcy TIRa który porządnie Cię sponiewiera w swojej kabinie i stąd takie wysrywy i myślenie o homoseksualistach którzy (Ci normalni) krzywdy Ci nie robia.

A skoro Cię to tylko wkurza to nie myśl o tym. Simple as that.

Over and out.
  • Odpowiedz
@levusek1992: mam wyjebongo na homosiów, a poznałem ich już ze dwadzieścioro, może więcej i przez cały ten czas nie wpadło mi do głowy, żeby rozmyślać o ich odbytach.
Albo ja jestem #!$%@?, albo jednak ty.
  • Odpowiedz
W dupe lubię ruchać tylko swojego różowego


@levusek1992: Ruchasz ją w owłosioną dupę? Jak pomyślę, że możecie mieć małe nieświadome dziecko i wypierzecie mu mu mózg, że to jest normalna rodzina i to normalne, że tata wsadza penisa w miejsce gdzie wychodzi kupa a i tak rodzeństwa z tego nie będzie to nóż się w kieszeni otwiera.
  • Odpowiedz
@levusek1992 A jak adoptują małe nieświadome dziecko i mu wypiorą mózg że to jest normalna rodzina i że to jest normalne że tata wsadza penisa mamie tam gdzie wychodzą siki i krew co miesiąc to nóż się w kieszeni otwiera.
  • Odpowiedz