Wpis z mikrobloga

Mirki zainteresowane ciągiem dalszym historii ze współlokatorką.
Powiem tak. Nie będę nawet pisał co o------a bo by mi nikt nie uwierzył. Sam nie mogę w to uwierzyć że zamiast dołożyć się 20 zł miesięcznie do neta to wolała postawić na swoim i zrobić coś takiego. Załączam zdjęcie które udało mi się ukradkiem zrobić...
Bez komentarza

edit dla tych co nie ogarniają; koleżanka żeby tylko postawić na sobie wolała kupić jakiś używany stary laptop i modem do internetu mobilnego i teraz będzie płacić 2x tyle za gorszy net, na gównolapku i pewnie jeszcze z limitami transferu zamiast kulturalnie dołożyć się 2 dyszki do światłowodu xD
#logikarozowychpaskow
ImHotarti - Mirki zainteresowane ciągiem dalszym historii ze współlokatorką.
Powiem ...

źródło: comment_KIwuiXczBub9z3q2YWdO5Dq7F6a5rLZv.jpg

Pobierz
  • 304
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakby kogoś to ciekawiło to dalej się do mnie nie odzywa. Słyszałem jak dzwoni do jakiegoś kolegi żeby przyszedł i jej ogarnął to teraz tak żeby działało xD
  • Odpowiedz
@MZ23:

. Skoro OP napisał ze wzięła z Playa to chyba większe prawdopodobieństwo jest ze to on ma rację


No ciekawe, bo poniżej napisał, że kupiła jakiegoś używanego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@ImHotarti: wydaje mi się, że ona jest na tyle tępa w sprawach szeroko pojętego IT że nie rozróżnia WiFi od danych pakietowych. Raz się połączyła z WiFi, potem łączyło ją automatycznie i była przekonana, że korzysta ze swojego pakietu danych xD
  • Odpowiedz
@ImHotarti: K---a podręcznikowy bait, oklepany motyw, nazbyt szybka eskalacja konfliktu, jest nawet "zdjęcie poszkodowanego trzymającego przedmiot", ale ELITA INTERNETU PLUSUJE JAK P------A XDDD
HEHE GŁUPIA DZIEWCZYNA CO ONA ROBI DOBRZE OP DAWAJ JEDZIESZ Z NIĄ XDDD
  • Odpowiedz
@MZ23: Dopiero co pisałeś o 4 latach, teraz o 7, widać, że doskonale się znasz i wiesz wszystko. Masz też pojęcie o potrzebach ludzi, więc rynek obadany na 100%. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Te modemy chodzą po 10-20zł, Huawei E156G, i tak, ludzie nadal to kupują.
  • Odpowiedz
ałeś o 4 latach, teraz o 7, widać, że doskonale się znasz i wiesz wszystko. Masz też pojęcie o po


@catch: @MZ23: ja tylko dodam od siebie do tej waszej wymiany zdań że nie mam zielonego pojęcia skąd ona wzieła zarówno laptop jak i modem tak na prawdę bo ze mna dalej nie gada i szczerze mało mnie to interere. Jak dla mnie to ona może nawet wiadomości
  • Odpowiedz