Wpis z mikrobloga

Pytanie do #rozowepaski ale i #niebieskiepaski.
Co to za dziwna #modadamska że tylko przód koszulki wkłada się w spodnie? Czy tak robiło się powszechnie od prawie zawsze czy to jakiś w miarę nowy wymysł?
Dla mnie jest to... dość zabawne ( ͡º ͜ʖ͡º) Bo albo koszulkę się wkłada w spodnie albo puszcza luźno, a tu tylko kawałek xD I czemu przód, czemu to ma służyć? Podejrzewam, że ma to być ładne wizualnie. Wydaje mi sie, że atrakcyjniejsze by było jakbyście tylko tył podwijały by tyłek się odznaczał?

Chodzicie tak dziewczyny? A męska część wykopu co o tym myśli?

#logikarozowychpaskow
W.....t - Pytanie do #rozowepaski ale i #niebieskiepaski.
Co to za dziwna #modadamska...

źródło: comment_C0EZQPWCRr1ZK7k1818oy9PPFPPdP441.jpg

Pobierz
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Widzet: to jak rozcięte nogawki spodni na kolanach. Nie wiedziałem o #!$%@? chodzi, to spytałem koleżanek po co takie dziury w spodniach. Każda powiedziała, że taka jest moda. I tobie mówię to samo: to nie ma sensu, tak jest modnie i tyle
@biauywilg Ok, też już się spotkałem z tym, że któraś mówiła, że inaczej koszulka dynda. W sumie logiczne, jeżeli koszulka nie jest obcisła, a dziewczyna nie ma brzucha i ma cycki to będzie trochę dyndać. Choć dla mbie to nadal śmieszne, no ale co ja się tam znam ;p
@Widzet: ja tak robię z przyzwyczajenia, mam uczulenie na nikiel a klamra w pasku go zawiera, więc jak dotyka gołej skóry to swędzi i wychodzi uczulenie i tak oto zaczełam nosić koszulkę częściowo w spodniach i tak zostało ( ͡° ͜ʖ ͡°)