Wpis z mikrobloga

Mirki chyba będę robił film o drużynie Dudelange, która pokonała Legię xD

Napisałem do nich, że jestem filmowcem, wysłałem kilka filmów z mojego kanału YT i wstępnie się zgodzili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Myślę,że taki fajny dokumencik by powstał. O tym jak trenują, jakie zawody wykonują na co dzień bo jak wiadomo jeden to tam piekarz, drugi bankowiec. I co sądzą o Legii, czy spodziewali się zwycięstwa?
I w ogóle coś o ich kraju, Luksemburg może być ciekawy :D

#pilkanozna #legia #mecz #tworczoscwlasna #polskiyoutube
Pobierz r.....a - Mirki chyba będę robił film o drużynie Dudelange, która pokonała Legię xD
...
źródło: comment_GjCJSYcpIW9FkroqXJBrTbEcUSrJ65jw.jpg
  • 76
Bo ja wiem, to ekipa gdzie na całą kadrę 3 gości gdzieś dorabia, na siłę w 3/4 klubów eklapy taki odsetek znajdziesz.
Trenują dwa razy dziennie, więcej niż większość eklapowców. Cel to nie kopanie dla frajdy a dołączenie do ligi francuskiej. I ten cel po malu realizują.
To może być ciekawy materiał ale możesz się zdziwić. Nie zdziwi mnie natomiast, jak przejdą kolejną rundę. Ci goście mają lepszą organizację gry niż najlepsza
@rezyserzycia: Jeżeli chcesz tam pojechać i zrobić film o Dudelange jako przypadkowej drużynie kelnerów amatorów, która ograła wielką Legię to popełniasz błąd. Taka mentalność właśnie przyczyniła się do klęski Legii.

Prawda jest taka, że Dudelange jest poważnym klubem, z hojnym inwestorem i ambicjami do dołączenia do systemów ligowych Niemiec lub Francji. Profesjonalizmem przebijają niejeden klub Ekstraklasy. Polecam przeczytać wywiad z Tomaszem Gruszczyńskim, który ukazał się na Weszło tuż przed rewanżem, w
@rezyserzycia: i jak kolego, jedziesz robić ten materiał? Pisałem Ci tu wcześniej że się zdziwisz. Dziś ten klub pyknal 2 0 Cluj (mistrz Rumunii). Oni by opedzlowali każdego z tej naszej śmieszniej ligi a jak widać nie mają problemu z przuzwoitymi drużynami z regionu.