Wpis z mikrobloga

Mirki chyba będę robił film o drużynie Dudelange, która pokonała Legię xD

Napisałem do nich, że jestem filmowcem, wysłałem kilka filmów z mojego kanału YT i wstępnie się zgodzili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Myślę,że taki fajny dokumencik by powstał. O tym jak trenują, jakie zawody wykonują na co dzień bo jak wiadomo jeden to tam piekarz, drugi bankowiec. I co sądzą o Legii, czy spodziewali się zwycięstwa?
I w ogóle coś o ich kraju, Luksemburg może być ciekawy :D

#pilkanozna #legia #mecz #tworczoscwlasna #polskiyoutube
r.....a - Mirki chyba będę robił film o drużynie Dudelange, która pokonała Legię xD
...

źródło: comment_GjCJSYcpIW9FkroqXJBrTbEcUSrJ65jw.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
@rezyserzycia: #!$%@? chłopie, pierwszy raz cię widzę, wchodzę na kanał, no fajna tematyka poruszana, kanał potrzebny że tak powiem społecznie a tu jeb #!$%@? pierwszy filmik TRY TO NOT CRY CHALLENGE
co to #!$%@? jest?
  • Odpowiedz
@rezyserzycia: wkurza mnie strasznie jak ktos mowi np. 'sie wlacza policja' zamiast 'wlacza sie policja' nie wiem czemu xd

Oslo, jak bedziesz robic ten film, to zapytaj czy mowi sie Dudelange czy Dudląż, bo mam wrazenie, ze to drugie to wymysl naszych pseudokomentatorow xD
  • Odpowiedz
@rezyserzycia: Jeżeli nie masz żadnego pojęcia o piłce nożnej to się za to nie bierz. Z tymi piekarzami i bankowcami to tylko podpucha ta są w pełni prosfesjonaliści. Poczytaj an Weszło wywiad z gościem o piłce w lux.
  • Odpowiedz