Wpis z mikrobloga

#elektronika #xiaomi Cześć. Przyszeł Mi dziś roborock s50 odkurzac odkurza fajnie, ale nie mogę go połączyć z aplikacją na telefonie. Na automatycznym wyszukiwaniu nie znajduje mi urządzenia na telefonie, a na ręcznej próbie dodania urządzenia wyakakuje błąd i karze mi aplikacja zrestartować robota. Ten komunikat wystepuje po tej czynności http://mobileos.pl/wp-content/uploads/2017/04/Screenshot_20170327-194710.png Jakieś porady jak polączyć odkurzacz z telefonem?
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@d3xter2k13: po zakupie też miałem problem zeby polaczyć się z nim i wkuriowny juz miałem wizje odsyłania ale zmiana regionu naprawiła i śmiga teraz dobrze

świetny zakup to był tak btw, juz nie mysle o tym ze w butach naniose piachu, lub z roweru coś spadnie (trzymam rower w pokoju)
  • Odpowiedz
@taconaostro: sprawdzam wszystkie regiony i nic sie nie dzieje. Na telefonie pokazuje mi przy urządzeniu ze sieć nie jest zabezpieczona. Może tutaj jest problem.

Oczywiście pare minut po podłączeniu do stacji musiałem zobaczyć jak to jeździ, i przejechał pare razy po dywanie i wyciągnał cały pojemnik po psiej sierści (mam jamnika) teraz się ładuje bo sam wrócił do doka. Zasys na syf skubany ma ładny ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@d3xter2k13: Witam w klubie ;) We wtorek odebrałem swojego. Zadokuj robota w ładowarce i dopiero próbuj się z nim łączyć. Domyślnie on ma jakąś swoją sieć WiFi i apka ją szuka i się do niej łączy. Potem możesz mu zmienić w tej apce żeby się połączył do twojego routera (wybierasz ssid i wpisujesz hasło).
  • Odpowiedz
@atehxx: @taconaostro: nie do końca wiem co sie stało, ale po jakiejś 100 próbie na europie tak o po prostu aplikacja się połączyła z odkurzaczem. Ściaga się jakaś aktualizacją. Nie wiem co zrobiłem innego, ale działa. Podziękować za pomoc.
  • Odpowiedz