Wpis z mikrobloga

W Tatrach istny armagedon. Zamknięta droga w kierunku Morskiego Oka. OK, ja rozumiem, że każdy może sobie wypoczywać tak jak chce. Może sobie też używać samochodu ile chce i gdzie chce - jego prawo. Tylko jaki jest sens pchać się nad Morskie Oko w największy korek, aby spędzić pół dnia we #!$%@? i upale, skoro ze wszystkich stron są informacje, żeby tego nie robić... Podróż autem nad Morskie nie jest ani szybsza ani przyjemniejsza. Bus z centrum Zakopca kosztuje 10 PLN w jedną stronę. Na miejscu nie płacisz za parking, nie martwisz się, czy znajdziesz miejsce postojowe, ani czy ktoś ci nie obrysuje nowiutkiego opla... Same plusy.
#tatry #gory #zakopane #wakacje #tatromaniak
ksaler - W Tatrach istny armagedon. Zamknięta droga w kierunku Morskiego Oka. OK, ja ...

źródło: comment_6VQogozVMs1fTDWzVR6dWTn2B0LynjaB.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@ksaler: Miejsca jak Zakopane czy nadmorskie miejscowości są Polsce potrzebne; bo jak soczewka skupiają intelektualną elitę tego narodu, dzięki czemu reszta może spokojnie wypocząć w innych miejscach. Mówię serio.
  • Odpowiedz
  • 0
@ksaler rok temu nie było żadnych informacji. O godzinie 11 można było jedynie zaparkować 3km od parkingu koło kas. Dzisiaj pewnie gorzej i tłok niesamowity.
  • Odpowiedz
rok temu nie było żadnych informacji.


@jalop: serio? Mi się wydaje, że co roku jest to samo : TPN i policje informuje, a ludzie i tak swoje...
  • Odpowiedz
  • 0
@ksaler no tak, ja byłem dokładnie koło 22 sierpnia bądź nawet później. Policja dopiero stała na tym znanym rondzie, ale kierunków nie pamiętam.
Przy takim korku odpuściłem i wziąłem busa. Co było najlepsza decyzja o(: Niee taki korek może być.
Także polecam busiki
  • Odpowiedz
@ksaler jest jeden spory minus. Nigdy nie wiem o której zejdę i czy będę miał czym wrócić. W zimę to już w ogóle. Taksówka droga jak cholera, a spacer z palenicy do Zakopanego do przyjemnych nie należy.
Ale prawda taka, że 95% luda nie ma tego problemu bo i tak idą tylko do moka i wracają.
  • Odpowiedz
Nigdy nie wiem o której zejdę i czy będę miał czym wrócić. W zimę to już w ogóle


@Joterini: jak ktoś ma aż takie podejście, to równie dobrze nie będzie dla niego strachem walnąć się w Roztoce na nocleg ;)
  • Odpowiedz
@ksaler Bywa i tak chociaż szkoda tracić kasy za hotel ;) Prawda w sumie taka, że jak parkuję w palenicy to zazwyczaj koło 6 rano i jest tam może z 10 aut wtedy
  • Odpowiedz
Gdzie indziej najlepiej w Tatry się wybrać?


@fspl2: obczaj sobie np. Smreczyński Staw. Widok tez fajny, dojście łatwe, a nie ma takiego armagedonu :)
  • Odpowiedz
@ksaler: Bardziej miałem na myśli miejscowość ;) chcę kupić daczę gdzieś w Polsce lub na Słowacji, żeby mieć blisko i w Tatry i do supermarketów ;)
  • Odpowiedz
@fspl2 to się waśc spóźniłeś o dobre 20 lat. Od tego trzeba zacząć, że jak nie jesteś stąd, to usłyszysz na wejściu zaporową stawkę. Nawet jeśli ktoś bylby skłonny sprzedać Ci działkę, to jeśli nie masz waść odłożonych na to 6 cyfr, to spróbowałbym po jakichś wiochach za Czarnym Dunajcem, Piekielnik, Jabłonka, ewentualnie jakichś zadupiach typu Ratułów, Miętustwo, Ciche Górne etc.
  • Odpowiedz