Wpis z mikrobloga

chcę się wam do czegoś przyznać. jak byłam mała to lubiłam grać sobie w gta vice city (ʘʘ) jednak nie lubiłam tam zabiijać ludzi ani kraść aut, bo za to goniła policja a ja się strasznie tego bałam ehh. chodziłam więc sobie na piechotkę i szukałam schowanych paczek po kątach. bardzo to lubiłam (ʘʘ) koniec
r.....a - chcę się wam do czegoś przyznać. jak byłam mała to lubiłam grać sobie w gta...

źródło: comment_4anUartf9SaOj9OtLrWuSSEV0I62ejtr.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rzapka: byłem kiedyś u kuzyna i siedzimy sobie w kuchni i gadamy, a jego syn 7 lat korzystając z nieuwagi taty włączył sobie GTA. Stary sie jorgnął ze młody gra i mówi ze przecież mu zakazał w to grać, a on na to: tato, ale nikogo nie zabijam przecież. Przy czym mówiąc to wjechał w grupę przechodniów
  • Odpowiedz
@RandyBobandy ale ja właśnie m.In. czołgami jeździłam XD jak nie czołg to z dachu strzelałam do ludzi i helikopterów

Pamiętam jak miałam kiedyś radochę jak spadając z dachu znalazłam *żart* od producentów, którym było czekoladowe jajko z życzeniami XD nic się nie dało z nim zrobic - po prostu sobie stało.
  • Odpowiedz
@rzapka: Robiłam dokładnie tak samo, grałyśmy razem z koleżanką na komputerze jej brata ʕʔ Chodziłyśmy do fryzjera i razem wybierałyśmy fryzury, kupowałyśmy ciuszki, pływałyśmy. Raz ukradłam rower i o to się pokłóciłyśmy, no piękne czasy.
  • Odpowiedz