Wpis z mikrobloga

@persil91 to, że 200 zł to duża różnica, a Olx to siedlisko oszustów.
Sam się tak przejechałem, i to nie była różnica 200zl, a cena po jakiej chodzily wtedy te telefony (sgs2). Wziąłem, odpaliłem - wszystko hula. Dopiero potem się okazało że bateria pada, zasilanie uszkodzone, przy wyświetlaczu już ktos kiedyś wyraźnie grzebał itd. No takich rzeczy na miejscu nie sprawdzę.

Więc taka różnica moim zdaniem wydaje się zwyczajnie podejrzana. Sam fakt,
@Allport: ale kupowałeś telefon jako nowy? Chodzi o Galaxy S7, oferta wystawiona za 1400 zł, stargowałem do 1250 zł. Przy logowaniu wyświetla się logo Play. Telefon z czerwca br. Numer IMEI zgadza się z tym na pudełku i na fakturze. Tyle co sprawdziłem. Na fakturze gość ma dwa telefony, drugi to jego prywatny. Chce mi dać ksero tej faktury, a sobie zostawić oryginał. Zastanawiam się, czy nie będzie problemów z realizacją
@persil91 a no chyba, że tak. Jeśli sprawdzone, są papiery i sprzedawany jako NOWY - jak najbardziej.
Ale pisałeś, że nie ma brandu operatora, a teraz piszesz, że jednak jest xD Czyli żadnej ingerencji nie było, to dobrze.

Ogółem dopiero teraz piszesz o tych wszystkich informacjach, a to dość istotne w przypadku OLX, gdzie ani serwis ani polskie prawo de facto nie daje ci żadnej ochrony a gościu może się zapaść pod