Wpis z mikrobloga

@mufex: się śmiejesz, do mnie kiedyś ochroniarz na parkingu podskoczył, że to jest miejsce dla MATEK Z DZIECKIEM . A że akurat wyciągałem dziecko z nosidełkiem, to zapytałem się "a ja jestem OJCEM Z DZIECKIEM, co Pan zamierza z tym zrobić?".
Zmieszał się, odpowiedział "no nic" i se poszedł ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@RRybak: Pewnie nie zauważył, że jesteś z bobasem. Z mojej strony wielki szacun dla ochroniarza, że nie ma #!$%@? tylko pilnuje by miejsca parkingowe były wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem.
  • Odpowiedz
@RRybak: Tak naprawdę i tak by ci nic nie zrobił, nawet jakbyś był sam, nie ma czegoś takiego, jak miejsce dla matki z dzieckiem, może wezwać policję, ale ona rozłoży tylko ręce.
  • Odpowiedz
@TomdeX: Moment, moment - jeżeli to jest teren prywatny to obowiązuje tam regulamin określony przez właściciela. Właściciel może sobie wyznaczyć nawet miejsce parkingowe dla jednookich piratów, a ty korzystając z parkingu się godzisz na przestrzeganie regulaminu. Co innego miejsce parkingowe na terenie publicznym jednak omawiane rozwiązanie zazwyczaj spotyka się na parkingach sklepowych, czyli terenie prywatnym.
  • Odpowiedz
@RRybak: #!$%@?, mnie do dzisiaj żenuacja łapie jak sobie pomyślę, ile razy baby na mnie patrzyły jak na kretyna, kiedy wchodziłem do babskiej toalety, bo... tylko tam były przewijaki. Żadna się na szczęście nie odważyła skomentować ¯\_(ツ)_/¯

PS. Teraz też jest grubo, bo córę mam w takim wieku, że sama do łazienki nie pójdzie, a pieluchy już nie nosi - oczywiście wchodzę cały na biało do babskiego, bo przecież do
  • Odpowiedz
@akatogolem: tylko wtedy taki prywatny właściciel może zamówić lawetę na swój koszt. Później mieć roszczenie, żeby mu oddać kasę za lawetę. O ile w ogóle odholowanie miał w regulaminie.
  • Odpowiedz
@akatogolem: Tylko widzisz, właściciel sklepu nie może ci odholować auta, takie prawo ma tylko i włącznie policja i straż miejska. Jeśli odholuje to możesz dochodzić swoich praw w sądzie.
  • Odpowiedz
@Asterling: Tak #!$%@?, córkę będę zabierał do męskiego kibla w markecie, gdzie #!$%@? jak w dżungli, a deski są tak oszczane jakby #!$%@? stado goryli w Polsce mieszkało.
  • Odpowiedz
@Asterling: No niestety, realia są jakie są. Znajomy muzyk mnie kiedyś nauczył, że przed koncertem (zanim otworzą klub) trzeba chodzić np. srać tylko do damskiego kibla, bo tam zawsze będzie czyściej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Funky666: bzdura, damskie kible są dużo bardziej brudne od męskich. Zawsze i bez wyjątku, nieważne czy to techno manieczki czy opera narodowa
  • Odpowiedz
@mufex gówno prawda proszę Pana. A gdzie
- winda dla ojców bez dzieci
- winda dla matek bez dzieci
- winda dla dzieci bez ojców
- winda dla dzieci bez matek
- winda dla matek bez
  • Odpowiedz