Wpis z mikrobloga

Witam ludzi z #mikrokoksy #suplementy #mirkokoksy i #silownia. Jak to jest z yohombina HCL? Jaką dawkę najlepiej przyjąć na sam początek? Przy wadze 80 kg połknąłem 10mg yohombiny od Hadesa i miałem dziwne uczucie. Serce szybko biło, jakby podchodziło aż pod same gardło i czułem drgania od bicia, pełne skupienie i zimne ręce oraz trzęsące w czasie treningu. Więc postanowiłem odpuścić trening i następnym razem wezmę 5mg. Czy ktoś z Was też tak miał? Oczywiście nie miałem nigdy problemów z sercem, wcześniej nawet jak przyjmowałem 600mg kofeiny to nie miałem takich efektów. Mogę powiedzieć, że jestem w pełni zdrowym człowiekiem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Aa i yoszkę przyjąłem z 200mg kofeiną.
  • 6
@carumus1 ja przy twojej wadze brałem 10mg z wxn, do tego raz wziąłem z joszka 400mg coffy i było dobrze ale za mocno. Sama joszke też mocno czuję ale wydaje mi się że na takim odpowiednim poziomie
@maciej__ ale na sam początek wziąłeś od razu 10mg czy już po dłuższym czasie jak organizm wyrobił tolerancję? We wtorek wziąłem 5mg i już przy podstawowych czynnościach pociłem się i nie miałem takich problemów, ale miałem wrażenie że to za mało, więc walnąłem 10mg i już za mocno weszło ( ͡° ͜ʖ ͡°) jednak wracam do 5mg ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeszcze nigdy tak
@carumus1: Troche sam sobie odpowiedziałeś. Nie ma złotej dawki, bo jeśli ktoś Ci powie, że masz wziąć 10mg, a po nich źle się czujesz, to jaki jest sens. Zacznij od możliwie jak najmniejszej dawki i w miarę zwiększenia tolerancji zwiększaj też ilość yoszki. Dojdziesz do ok 15-20mg - zrób przerwę. Tak samo bierz ją 2 tyg, 2 tyg przerwy i tak w kółko, wtedy najbardziej ją wykorzystasz i nie straci swoich