Wpis z mikrobloga

@Miriael: w odziezowych nie lubie. ale w budowlanych byloby super, a nie robic kilometry alejkami szukajac kleju, ktory w sumie to lezy obok farb. i szukajac pracownika, ktory w ogole cos pomoze
  • Odpowiedz
@Miriael: Kurde nie wiem kiedy ogarniecie że w odzieżówkach czy innych to jest narzucane z góry przez Janusz S.A, a nie że sprzedawczyniom się nudzi i po prostu lubią was pozaczepiać xD

Wysyłajcie mejle z pretensjami do centrali zamiast zachowywać się jak gbury, to może coś się zmieni z tą pseudo aktywną sprzedażą.
  • Odpowiedz
@beesAreAwesome: zaimponowales mnie.

Jak ja #!$%@? nie znam sie na czyms to czasem chce zeby Mi ktos wyjasnil. Ostatnio bylem kupic pralke mialem 500€ Ale uwazam te WG mnie najwazniejsza jestem Cena/jakosc

Koles Mi zachwala pralke A za 489€ i pralke B za 429€ wytlumaczyl Mi funkcje. Roznice WG mnie byly nie wielkie Ale wzialem pralke A Bo Koles Mi powiedzial ze chic drozsza od B i Kilogramm mniej prania to jest w #!$%@? cicha. To byl argument, ktorym mnie przekonal, Bo z racji tego ze piore w nocy i rano chce wstac pol godziny godzine wczesniej byc wyspany i rozwiesic pranie Po umyciu zebow gdy w tym czasie Parzy Mi sie
  • Odpowiedz
@Miriael: Mam znajomych pracujących w takich sklepach. Nie podejdą i nie będą koło Ciebie skakać, a akurat wredna kierowniczka jest albo, co gorsza, regionalna akurat monitoring ogarniała, to telefon, #!$%@? i po premi. Polecam nie być dzbanem i zwyczajnie powiedzieć „nie, dziękuje.”, zamiast wyżywać się na ludziach, którzy za gówno pensję usługują gburom.
  • Odpowiedz
Przy kasie jeszcze zadają milion pytań, a czy jest karta, a czy chce pani cos dokupic za 5 zl bo beda pieczatki dodatkowe na karcie, a moze dokupi pani cos za 30 zl to wtedy bedzie torba za 9,99zl, a moze skusi sie Pani na nasze nowe.. Cos strasznego....


@KachaWe: MCDonald i KFC to budy, w których nie potrafię kupić tego co chcę. Wchodzę, widzę plakat, to proszę o TEGO hamburgera. Nie, #!$%@? nie można tak kupić.
-W zestawie?
-...A co to zestaw?
-Może pan w zestawie mieć frytki,
  • Odpowiedz