Wpis z mikrobloga

W rimworld mogę mieć tylko jedna bazę? Czy mogę się osiedlac w wielu miejscach jak AI.

Mam kolonie mam kapsuły i chce gdzieś je posłać, jak daje - osiedl się - to jest komunikat

wyłączone twoja frakcja może mieć tylko jedna baze

Mogę to gdzieś włączyć żebym mógł zasiedlac wiele plansz?

Jesli nie to po co cały system rakiet i karawana. AI może mieć wiele baz co się w nich buduje

#rimworld #steam #strategie
  • 12
  • Odpowiedz
@ButelkaBezKaucji: Dodatkowo odpowiedz na twoje pytanie z fb rimworlda "W ustawieniach należy zaznaczyć opcję posiadania dwóch koloni, następnie wybierany grupę, którą chcemy wysłać i kilkamy "stwórz karawanę". Udajemy się w wybrane miejsce na mapie i tworzymy naszą nową bazę "
  • Odpowiedz
W rimworld mogę mieć tylko jedna bazę? Czy mogę się osiedlac w wielu miejscach jak AI.


@ButelkaBezKaucji: Możesz w wielu, w ustawieniach masz taki suwaczek i tam możesz ustawić maksymalną ilość kolonii (8 chyba jest maks)
  • Odpowiedz
@Laaq: no ale jeszcze 2 kolonie ujdą ale już na 3 to wątpię żebyś dał radę grać ( ͡° ͜ʖ ͡°) już nie mówię o zasobożerności ale ty nie jesteś kompem i ta gra nie jest turowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kaiborr: noo, powinni to jakoś ogarnąć. Największy problem przy kilku koloniach to fpsy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a co do ogarnięcia wszystkiego naraz, powinno być jakieś proste ai które wspomaga cię w innych koloniach którymi akurat nie zarządzasz.
  • Odpowiedz
@Laaq: a według mnie nie bo ta gra w założeniu jest kolonią rozbitków a nie jakimś imperium ( ͡° ͜ʖ ͡°) a poza tym najbardziej lagują "zależności", jak masz kolonie i 10 npc to każdy ma z każdym zależności i dodatkowo z każdym innym npc oraz mobkiem, przy kolejnej koloni to już jest 2 razy więcej tego wszystkiego to musi to lagowac ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz