Wpis z mikrobloga

Mirki, jaki jest sens kupowania drogich bokserek #calvinklein za ponad 60 zł sztuka, kiedy można kupić w h&m gacie za 10 zł? Po co wydawać grube hajsy na gacie? Dla szpanu, gdzie spod spodni będzie wystawać pasek z napisem calvin klein, który i tak mało kto zauważy? #rozowypasek zdejmując z Was gacie nawet nie zwróci uwagi czy to ck, czy coś innego... Rozumiem bluza ck lub coś ale gacie? Nie wiem czy ludzie nie mają na co kasy wydawać, czy po prostu to potrzeba szpanu?
#ubrania #odziez #ck #calvinklein #modameska #niebieskiepaski #gownowpis #bielizna #bokserki ##!$%@?
  • 8
@mat2jan: Głownie chodzi o jakość. Sam posiadam zwykle gacie i gacie od Tommiego Hilfigera (kupiłem bo 3 pack za 60zl) i tez miałem takie odczucie ale gumka jest rozciągliwa, zupełnie inna, jakość materiału jest przyjemniejsza w dotyku i noszeniu, po kilkunastu praniach nie będzie prześwitu czy prucia się materiału, są wygodne i nie opinają aż tak. Jeśli chodzi o bluzy CK a HM to tu głównie chodzi o jakość i ilość
@mat2jan: dokładnie jw. napisali, jakość się czasem różni, do tego masz często lepsze kroje i wykończenia, większa dbałość o detale.
oczywiście czasem idzie znaleźć coś w hmie czy innej taniej sieciówce dobrej jakości, ale brakuje tam tej powtarzalności jaką mają większe marki.. RRP rzeczywiście jest zawyżona, ale przy dobrej promocji czy też w normalnym kraju gdzie takie gacie nie są 'premium' a zwykłymi cottonworldami to i cena niższa.. w polsce często