Dzisiejsze podsumowanie gry Polaków [2018-08-14]:

Bramkarze
Bartosz Białkowski (31 lat) [klub: Ipswich]: rozegrał 90 minut +30 minut dogrywki.Jego zespół zremisował 1-1 i przegrał po rzutach karnych 4-2 z Exeter w 1/64 pucharu ligi angielskiej.

Robert Błąkała (24 lata) [klub: UMF Njardvik]: rozegrał 90 minut. Jego zespół wygrał 2-1 z Haukar w 2 lidze islandzkiej.

Obrońcy
Tomasz Kędziora (24 lata) [klub: Dynamo Kijów]: rozegrał 90 minut. Jego zespół wygrał 2-0 ze Slavią Praga w 3. rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów.

Jakub Rzeźniczak (31 lat) [klub: Qarabağ]: spędził cały mecz na ławce rezerwowych. Jego zespół zremisował 1-1 z BATE w 3 rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów.

Paweł Olkowski(28 lat) [klub: Bolton]: spędził cały mecz na ławce rezerwowych. Jego zespół przegrał 2-1 z Leeds w 1/64 pucharu ligi angielskiej.

Pawel Grudzinski (25 lat) [klub: UMF Njardvik]: rozegrał 90 minut. Jego zespół wygrał 2-1 z Haukar w 2 lidze islandzkiej.

Pomocnicy
Damian Kądzior (26 lat) [klub: Dinamo Zagrzeb]: spędził cały mecz na ławce rezerwowych. Jego drużyna wygrała 1-0 z Astaną w 3 rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów.

Mateusz Klich (28 lat) [klub: Leeds]: wszedł z ławki w 68 minucie. Jego zespół wygrał 2-1 z Boltonem w 1/64 pucharu ligi angielskiej.

Paweł Wszołek (26 lat) [klub: QPR]: rozegrał 90 minut i zdobył 1 gola. Jego zespół wygrał 2-0 z Peterborough w 1/64 pucharu ligi angielskiej.

Kamil Grosicki(30 lat) [klub: Hull City]: wszedł z ławki w 69 minucie +30 minut dogrywki.Jego zespół zremisował 1-1 i wygrał po rzutach karnych 5-4 z Sheffield United w 1/64 pucharu ligi angielskiej. Jednego z karnych strzelił Grosik.

Napastnicy
Krystian Wiktorowicz(18 lat) [klub: UMF Njardvik]: spędził cały mecz na ławce rezerwowych. Jego zespół wygrał 2-1 z Haukar w 2 lidze islandzkiej.

________________________________________________________________________________________________
Za wszelkie literówki/błędy z góry przepraszam.
O kimś zapomniałem lub gdzieś brakuje jakiejś informacji? - Powiadom mnie w komentarzu :)
Codzienne podsumowania i istotniejsze informacje jak np. gol Wszołka - znajdziecie pod tagiem #nasizagranica