Wpis z mikrobloga

Wczoraj zacząłem pracę przy renowacji palet w #nl. Jest to praca przez agencję, powiedzcie mi czy #!$%@? wszędzie tam, gdzie są nasi jest tak bardzo #!$%@?? Po 1 dniu mam #!$%@? dość. Pracujący tu Polacy to najgorsza hołota na świecie. Zaczynam pracę, nikt nic nie pokaże, nic na spokojnie, od razu wyzwiska i groźby.Jeden lump to się chciał nawet bić o #!$%@?ą deskę. I to ciągłe darcie ryja ''ogień'', a mają płacone na godzinę. Ja #!$%@?ę, tak #!$%@?, niemiłych, agresywnych ludzi nigdy nie widziałem. Na drzwiach kantyny jest naklejka ''zakaz palenia'', a mimo to bydło ma #!$%@? i jest tam nakopcone jak w kotłowni. Przy tej pracy idzie się usyfić, chciałem więc umyć ręce, a nie widziałem gdzie jest mydło czy coś. Stojący obok Polak mówi ''umyj tym'', ja myję i dostrzegam szyderczy uśmiech na jego krzywym ryju. Okazało się, że myłem ręce jakimś chemicznym gównem. Jak można by takimi #!$%@? w stosunku do swoich rodaków? #!$%@? jak?! Skąd to się wzięło? W domu, gdzie mieszkam też patologia. Od razu po pracy leję się wóda, a zioło jest jarane nawet w pracy. Zostawiłem w lodówce jedzenie, to ktoś mi #!$%@?ł. Z kim ja mam do czynienia? #!$%@? faceci po czterdziestce, hołota #!$%@?. Nie wytrzymam tam ani chwili dłużej. Agencja może zmienić pracę na inną za tydzień. Pieniądze, które wydałem na ten wyjazd poszły się #!$%@?ć.#!$%@? tracę wiarę w ten naród. Pokazuję do czego się nadaję. Złota zagranica, #!$%@? jego mać. Co robić? Mam szukać czegoś innego? Wracać do Polski? #zalesie #emigracja #stoppolonizacjieuropy #patologia
  • 14
  • Odpowiedz
@DarthKenobi: Norma. Opisałeś moje doświadczenia z #nl dopóki nie zamieszkałem z ziomkiem na chacie a pracę ogarnąłem przez w miarę ogarniętą agencję pracy. Tylko, że wtedy to już nie jest tak opłacalne chyba, że ogarniesz bezpośrednio pod pracodawcą ;)
  • Odpowiedz
I to ciągłe darcie ryja ''ogień'', a mają płacone na godzin


@DarthKenobi: typowe poloczki XD jeszcze się ubiczują za premię której i tak nie dostaną XDD

Renowacja palet to najgorsza robota jaka może być ;/, serio XD.

Chłopie #!$%@? jak najszybciej, i nigdy holandia. Jak dużo pieniędzy nie wydałeś to nie ma co żałować, uzbierasz w PL i pojedź gdzieś indziej, już niemcy lepsze, a jak znasz angielski to uk/irlandia. Ja
PiersiowkaPelnaZiol - > I to ciągłe darcie ryja ''ogień'', a mają płacone na godzin
...
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: Takie rzeczy widziałem tylko w jakimś turnieju gdzie trzeba było zrobić coś na czas, jeśli tak wygląda ich robota na co dzień to niech ta patologia nie wraca do kraju, niech siedzą w swych zajebistych obozach pracy jakie sobie stworzyli z własnego debilizmu.

@DarthKenobi: W Niemcach przez agencję nie jest lepiej na takich magazynach czy produkcji, zawyżone normy przez patusów, jadą i pokazują jak się pracuje do pierwszej wypłaty
  • Odpowiedz
@Herm1t: Nie pracowałem pełnego miesiąca ale dostałem za ~80h na rękę ~450e śmiechłem, pokryło to paliwo w dwie strony + do roboty, wyżywienie, podatki i drobne wydatki. W sumie jedynie co zyskałem to pogląd aby nie wyjeżdżać z agencji gdzie jest 10e brutto bo nie warto raz że patologia dwa jakość pracy, a trzy jednak słabo płatne jak zsumujesz wyjazd na krótki okres powiedzmy do miesiąca. Niemcy obrałem z ciekawości jako
  • Odpowiedz