Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@xD______xD: ta linia jest dla mnie meh. Robię, bo się właśnie przydają na takie misje. Tutaj się trafiła chyba zupa pomidorowa, bo stałem w jednym krzaku widocznym na screenie i farmiłem łosi wychylających się. Żaden nie pokusił się o blindshota, a jadźka wielokrotnie celowała. Tylko, że ja wtedy zamiast w nią to w co innego biłem :D
@Seee: na 8 tierze się nie liczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) mnie już szlag trafia do tego czołgu i rzuciłem jak na razie expienie tego. Zostało mi jakieś 70-75k expa. Jak się wyrobię przed gamescom to sprzedam to gówno i za te 2mln kupię materiałów eksploatacyjnych po zniżce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Seee: całościowo mam więcej dmg i drugie moe :P właśnie tego nie trawię w tej linii. Nie da się nic innego robić jak czekać aż wróg zacznie atakować i można farmić. Jeszcze jakby ktoś flanki osłaniał, ale nie. Drużyna ginie po 2 minutach i samemu można gówno ugrać.
@Zgubilem_Login: a ja frag więcej i dużo więcej uszkodzonych celów :P tak, najgorsze jest to zachowanie cierpliwości gdy nic się nie dzieje. O ile taki styl mi nie leży to fajnie się tymi Szwedami gra, choć momentami przypominam sobie jak przyjemnie gra się medami, czy nawet ciężkimi i akcję masz przed oczami.