Wpis z mikrobloga

Bitcoin odzyskuje dominację w ogromnym tempie. Ponad 54%
Wszystkie shity na czerwono. Zielone tylko dwa stable coininy.
Ostrzegałem a siciarze byli mądrzejsi. Hodlujcie, hodlujcie...
Te spadki powodują ludzie którzy #!$%@?ą a wy pozostaniecie
z portfolio nic niewartych tokenów. Ten szajs nigdy nie odbije.
Starych gówien nie pompuje się ponownie. W przyszłości będą
nowe "LEPSZE" bardziej gówniane shity pompowane dla waszych
następców. Tylko Bitcoin i tether!

Na altach można więcej zarobić niż na Bitcoinie


Powiedział kiedyś idiota do wyleszczania...

#bitcoin #kryptowaluty
cyberpunkbtc - Bitcoin odzyskuje dominację w ogromnym tempie. Ponad 54%
Wszystkie sh...

źródło: comment_sRLYseqjKFhVlGNRO2lUUZVNQ0mS5zAM.jpg

Pobierz
  • 40
@Smule: No jak to nie miało żadnego zastosowania a było tego setki i codziennie pojawiały się nowe. Wielka bańka pustych tokenów. Było widać po tym jak deweloperzy ochoczo wypuszczali co chwilę nowego shita byle się nachapać a ludzie brali...

Te memy nie wzięły się znikąd
cyberpunkbtc - @Smule: No jak to nie miało żadnego zastosowania a było tego setki i c...
@herbacianymag: Wszyscy wiedzą że BTC odbije. Czekaliśmy na to. BTC spadnie ale z nim wykrwawią się shity.
Przecież nam się marzy cena 1k$ z BTC. Im niżej tym lepiej. Przynajmniej rynek się oczyści ze scamów
Przez te gówna BTC tylko ucierpi i jego adopcja na pewno mocno się opóźni. Scamy zepsuły opinię całemu rynkowi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@cyberpunkbtc: Tylko tether, bo na 7 dni procentowo Bitcoin też spada. Ale tego to już nie powiesz, ani nie pokażesz.

Jak Bitcoin tracił na dominacji w zastraszającym tempie to wyzywałeś ludzi od debili i Januszy, bo to #!$%@? wskaźnik. Dominacja nic nie znaczy i mają na to nie patrzeć. Teraz sytuacja się odwróciła i podniecasz się dominacją jak mała dziewczynka.
Luszian - @cyberpunkbtc: Tylko tether, bo na 7 dni procentowo Bitcoin też spada. Ale ...

źródło: comment_UdpgvSIuNypPxbNcHkQpdfIAesi6ea6o.jpg

Pobierz
@Luszian: Jak BTC niedawno miał dominację 30 kilku % to pisałem że jeszcze będzie miał 80%, wtedy zafascynowani shiciarze mówili że jestem idiotą. Dziś już nie jest tak nierealne??? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Setki nic niewartych tokenów a wy w to wchodziliście. IOTA też rekordowe straty
Zielone bo #!$%@? masz ustawione na stosunek do BTC to jakie moze byc. Zmien na stosunek do USD to zobaczysz ze wszystkie sa czerwone geniuszu.


@kooliber: No wiem o to chodzi. Przecież zawsze się porównuje w czym bardziej opłaca sie siedzieć. W shicie czy w BTC. Jak są na czerwono to znaczy tylko jedno. Wszystkie shity tracą w stosunku do BTC cały czas. Żaden nie rośnie do BTC
@cyberpunkbtc akurat tu sie nie zgodze. Jasne że na altach można zarobić o wiele więcej niż na BTC... tylko w czasie hossy. Myślisz, że ile teraz BTC urośnie ? Załóżmy te 25 000 dolarów. To będzie 4 krotny wzrost.
W tym samym czasie niektóre alty urosną kilkanaście/dziesiąt razy. Jak ktoś faktycznie trafi to dostanie kupe hajsu. A zresztą, żeby nie było że jestem gołosłowny- popatrz na wykresy z końcówki 2017 ( ͡