Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wczoraj gadałem z takim kolegą z pracy. Bardzo przystojny facet, 30 lat, po rozwodzie. Kontakt z dziećmi tylko w weekendy, płaci wysokie alimenty, które nie wie na co idą. Tragedia jakaś, a to oczywiście ex-żona go zdradziła.
Krotko po rozwodzie ruchal wszystko co popadnie, a od kilku lat odpuścił i zajął się własnymi pasjami.

Pomyślałem sobie, że skoro taki przystojny facet może zostać totalnie wyruchany przez kobietę to co może otrzymać od kobiety 25letni brzydki prawiczek? Chyba tylko poniżenie, zdrady itp.

Dlatego ja sobie odpuszczam i wszystkim #tfwnogf polecam to samo. Ta gra nie jest dla nas, bo już od początku przegraliśmy. Pozdro :)

#zwiazki #przegryw #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 20
@strielali: tez wydaje mi sie ze jesli masz do wyboru np. 100 albo więcej facetów to jest większa szansa na znalezienie takiego ktory nie zdradzi niż gdy mam do wyboru np. 1 kobietę. Bo wtedy muszę tak jakby postawić na jedną kartę.
@AnonimoweMirkoWyznania: według mnie kobiety częściej zdradzają, bo są nagminnie adorowane/podrywane przez facetów, obojętnie czy są 10/10 czy nawet 5/10, faceci są duuuużo rzadziej podrywani przez kobiety - czasami wysyłają tylko jakieś sygnały zainteresowania które facetom ciężko odczytać, chyba że faktycznie gość jest Czadem 10/10, taki 6/10 może raczej zapomnieć że podbije do niego jakaś laska, dlatego też pokusa zdrady mniejsza ;)
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem skąd to przekonanie, że jeśli koleś jest przystojny, to będzie miał każdą. Może i na noc zda to egzamin, ale na dłużej już niekoniecznie. Możliwe, że laska poleciała na wygląd kolegi albo on ten fakt wykorzystał. Dobrze jej było z nim być i się pokazywać. Po czasie jej się to znudziło, a że zabrakło czegoś, co by ich przy sobie zatrzymało, to nastąpiła zdrada i nara. Prawdziwym problemem