Wpis z mikrobloga

@cyberpunkbtc: przecież pisałem miesiące temu, miało być hybrydowe pos z redukcją 80%, a nagle odwołali prawie skończone, więc flippeningu w 2018 nie będzie. Takich losowych wydarzeń nie da się przewidzieć.

Tak cię dupa boli od tych spadków że nie wiem. Średnia cena zakupu btc >$10k a pieniędzy brakuje? Coś ostatnio pisałeś, że musiałeś sprzedać krypto żeby kupić zabawki. Żebraniem o plusy z biedy nie wyjdziesz.
Coś ostatnio pisałeś, że musiałeś sprzedać krypto żeby kupić zabawki. Żebraniem o plusy z biedy nie wyjdziesz.


@megaloxantha: Nie pisałem że musiałem sprzedać, tylko że zamiast otwierać nowe pozycje to wolę wyjąć profit i kupić coś dzieciakom. BTC wróci i to każdy doskonale wie, nawet ty. Obecnie to twoja inwestycja jest zagrożona. -16,3% w 24h. Bije rekordy
@megaloxantha: Kilkanaście minut? Problemem był ten fragment: "Czasu na zyskowną przesiadkę dużo nie zostało" w takim momencie, kiedy ja mówiłem odwrotnie, że po kilkukrotnym wzroście ETH bez żadnego powodu musi jebnąć. Ty ludzi nakręcałeś na to, po co? Całe te dapsy to po prostu żart i zabawka. Adopcja eth zerowa. Do niczego nieprzydatne, ociężałe.