Wpis z mikrobloga

Nie mogę mieć psa ze względu na pracę, częste wyjazdy i mieszkanie, więc chodzę na spacery z psami ze schroniska.
Otwieram zatem tag #pieskizeschroniska gdzie będę wrzucał zdjęcie psa którego dostałem i napiszę parę słów o nim. Może ktoś z #torun albo okolice, znając opinię z pierwszej ręki zdecyduje się na adopcję.

Na dzisiaj Dżok. Przystojny pies w typie owczarka. Ma ok 2 lat i wciąż jest super energetyczny. W momencie wyjścia z kojca skacze i mocno ciągnie za smycz, ale już po paru minutach spaceru staję się spokojniejszy. Nie umie chodzić na smyczy ale za to ładnie siada i podaje łapę na komendę. Niestety spacery z nim są wymagające bo jest silny i ciąga niemiłosiernie. Za to ma urocze momenty kiedy ciągnie i naglę postanawia usiąść, aby domagać się pieszczenia. Dają mi go już chyba 4, bo twierdzą, że mało kto ma siłę go zabierać, ale chyba myślą, że go w końcu zaadoptuję ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Pies dla kogoś aktywnego, doświadczonego z niesfornymi psami. W stosunku do innych zwierząt był raczej obojętny, a ludzie go tylko ciekawią. Jakby ktoś miał dom z ogrodem, to myślę, że byłby z niego fajny pies.
#psy #pieseczkizprzypadku
ugly0ne - Nie mogę mieć psa ze względu na pracę, częste wyjazdy i mieszkanie, więc ch...

źródło: comment_kPWT1hxhkPewFY9yHeQLsgDqZ5lRI9BX.jpg

Pobierz
  • 24
@Soko_l: To nie jest do końca tak strasznie. Nie wpuszczają na teren, gdzie są kojce, bo kiedy psy widzą człowiek podnosi się od razu harmider. Zapisuję się w recepcji i ktoś z pracowników wybiera dla mnie psa.
@vlodar to musi w takim razie zależeć od schroniska. W Toruniu wystarczy zrobić to darmowe szkolenie które trwa godzinę i można zabierać psy na spacer.