Wpis z mikrobloga

@hohohohoho:
-Przeszczep włosów
-Szampon przeciwłupieżowy
-Połamańce językowe
-Okulista
-Okulista
-Wyprostuj się
-Jakaś maseczka
-Chirurg
-Zrób prawko, znajdź pracę i kobietę
-Zacznij cieszyć się życiem

Nie ma za co.
  • Odpowiedz
@Przegrywex: Wstydzisz się, czy po prostu pech? Lata własnie 22-25 to najlepsze lata do poznania odpowiedniej dziewczyny - w założeniu przyszłej żony. Albo przynajmniej tak twierdzą badania :D
  • Odpowiedz
@Przegrywex: Czyli pewnie się wstydzisz, choć trudno się do tego przyznać. Ja znów nieco na odwrót - z wyglądu jakieś 3 może 4 na 10, i do tego lekka nadwaga. No i towarzystwa płci przeciwnej mi nie brakuje. No ale ja po prostu nie boję się odezwać. Spaliłem już tyle razy, że ten kolejny raz nie zrobi na mnie wrażenia. A często działa :)
  • Odpowiedz
@Przegrywex: Sam to przerabiałem, więc pamiętam siebie :D. Spróbuj badoo. Tam możesz napisać właściwie do kogo się podoba. Chyba bez większych restrykcji. Trzeba tylko samemu się coś odezwać. Ale przynajmniej łatwiej tam spalić, niż na żywo :D. Ale spoko - nie jesteś odosobnionym przypadkiem. Mam znajomego, który ma identyko ten sam problem. Tyle, że on to jest kompletna niemowa. Ze mną rozmawia, bo mnie zna. Ale z nieznajomymi w ogóle nie
  • Odpowiedz
@hohohohoho: Brak zakoli, brak łupieżu, wadę wymowy mam jak jestem #!$%@?, zeza nie mam, na prawe oko praktycznie nic z daleka nie widzę, lekki garb, brak piegów, ryj mam niesymetryczny nos po zlamaniu idzie mi na bok, 20lvl, gówno -praca jakaś tam jest za najniższą krajową i jakiś odłożony grosz na koncie, prawko i dupowóz mam, loszki BRAK. Może to przez wzrost 173cm? A może przez krzywy ryj? A może przez
  • Odpowiedz