Wpis z mikrobloga

Ubiór dla różowych nie ma znaczenia, jak to mają w zwyczaju gadać normiki. Jeśli jesteś brzydalem z 192cm wzrostu to po ubraniu się w dobre ciuchy nadal będziesz brzydalem, tylko ładnie ubranym. Nie raz widziałem różowe z typami, którzy ubrani są jak abnegaci. Morda ma największe znaczenie i żadne dopasowane ciuchy POLO Ralpha Laurena czy perfumy ROJA DOVE tego nie zmienią. Ubiór może ewentualnie pokazać czy mentalnie jesteś gimbusem czy dorosłym mężczyzną, nic więcej. Morda=wszystko

#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #tinder #rozwojosobistyznormikami #ubierajsiezwykopem #perfumy #normictwo #rozowepaski #logikarozowychpaskow
p.....0 - Ubiór dla różowych nie ma znaczenia, jak to mają w zwyczaju gadać normiki. ...

źródło: comment_mJ2gH8bwGBaKJxnzTjlBWVRyo3znkEU0.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@etepetete: Uwierz mi, że nie każdego da się przetransformować w chada. Trzeba mieć potencjał i brak przeciwwskazań. Sam planuję zrobić sobie kilka operacji mordy, ale chadem nie zostanę, będę najwyżej 7/10.
  • Odpowiedz
@przegryw90: nawet szczeke da sie przerobic.A mam swietnego chirurga z wroclawia.On nawet wyklady robi dla innych chirurgow i z jakimis amerykanskimi lekarzami jakas nowa metode lekarska wymyslil,wiec bardzo dobry fachowiec.Jak by co moge dac ci namiary.podr.
  • Odpowiedz