Wpis z mikrobloga

Ludzie często zapominają, że tęcza i tęczowa flaga nie są symbolami homoseksualizmu, tylko konkretnych środowisk ideologicznych realizujących określony interes polityczny. Aktywiści ich używający twierdzą, że reprezentują interesy mniejszości seksualnych, chociaż robią to samozwańczo i nie zostali oni w żaden sposób do tego wybrani ani upoważnieni przez samych zainteresowanych.

#wojnaidei #kultura #polska #ciekawostki
Pobierz wojna_idei - Ludzie często zapominają, że tęcza i tęczowa flaga nie są symbolami homo...
źródło: comment_795LlCbRvOltJH79gIwoCLupaBreaStD.jpg
  • 43
Moim zdaniem mają. Wpisuje w google parada rownosci i widze kolesi z dildosami na czolach, lazacych tak w bialy dzien.

@LR300: Trafiają się tacy, ale to jest margines. Przejrzyj pierwszy lepszy przekrój zdjęć na jakimś rzetelnym portalu.

Sorry, ale znam kilku gejow i zaden z nich nie czuje sie jakis uciskany

Każdy prawicowiec zna kilku takich ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Generalnie to dość zabawne, bo na przykład
Przejrzyj pierwszy lepszy przekrój zdjęć na jakimś rzetelnym portalu.


@Zwanek: wystarczy, że wróci do google grafika i spojrzy raz jeszcze, bo ja tam nie widzę żadnych facetów z dildosami na czołach. Dla równowagi może wpisać karnawał w Rio, żeby się oburzyć na wszechobecną goliznę. > dlatego nalezy walczyc z teczowym terrorem zawsze i na kazdej plaszczyznie

i tu jest problem dla ktorego chronie swoje dzieci przed kolorowymi homosiami i tak wychowuje
@Zwanek: ta xd parada rownosci jedyne co dzis ma za cel to trolowanie xd spojrz na wypok co sie dzieje po kazdym takim evencie, ciagle tylko wpisy typu "loo ale prawaki majo bul dupy xd" a i o prawa zadne nie walcza bo w ten sposob tylko antagonizuja spoleczenstwo przeciw sobie i osoby ktorych zdanie o ich postulatach bylo na poziomie "no nie wiem, moze maja racje" w ten sposob tylko
@Zwanek: a nie są traktowani sprawiedliwie? Dostają wyższe wyroki czy płacą większe podatki? Znam kilku gejów i jakoś nikt ich nie prześladuje. Nawet jeden dostał podwyżkę ostatnio w pracy, bo jest lepszy od reszty. Jakoś na marsz nie idą. Ja się za to czuję niesprawiedliwe traktowany, bo muszę płacić na 500+ i inne takie i policję, bo ktoś te parady ochrania. To co? Robię paradę i mam Twoje poparcie?
@Zwanek: No tak, faktycznie, jeżeli chodzi o te marsze, które organizowane są w Polsce, to nie widziałem zbyt wielu "dziwolągów", to jest akurat racja.

Tutaj bardziej chodzi o to, że postęp, który idzie z zachodu. Cała ta edukacja seksulana, z odniesieniami do LGBT. Moim zdaniem, jak zapewne też wielu, zwykła książeczka z rysunkami to aż za dużo. Z racji, że tego typu propaganda jest przeznaczona dla najmłodszych (jest mnóstwo książeczek dla
@vladimirq: niesprawiedliwe traktowanie to dla ciebie tylko wyższe wyroki i płacenie wyższych podatków? spoko, kolega gej dostał podwyżkę w pracy, znaczy że w polsce nie ma dyskryminacji, ok XD
@vladimirq: XD małżonek jest zwolniony, partner nie, a nie może wziąć ślubu z towarzyszem swojego życia, jeżeli ty piszesz, że to nie jest dyskryminacja, bo inne osoby też nie są zwolnione to naprawdę nie mamy o czym rozmawiać
@Zwanek: Oto co się pokazuje po wpisaniu w google "parada homoseksualistów"

Wiadomo że jest to mały procent ludzi i pewnie większość homoseksualistów jest normalna, ale przez ten mały procent który tak się zachowuje więcej osób uważa ruchy na rzecz mniejszości seksualnych za "dziwaków i "zboków". Podczas oglądania wiadomości, gdy są relacje z takich parad, również widać takie zdjęcia. Pokazuje to tylko że sami sobie szkodzą, bo jeśli organizatorzy imprezy wymogliby żeby
Pobierz A.....l - @Zwanek: Oto co się pokazuje po wpisaniu w google "parada homoseksualistów"...
źródło: comment_TZ5NONZT9PjuzkbfJY0cNdCWkxWM1QK0.jpg