Wpis z mikrobloga

Jestem homofobem, czyli boje się...czegoś czego nie toleruję? Lubicie s--s między mężczyznami, spoko. Nie gnębie, ale mam prawo powiedzieć że dla mnie to obrzydliwe. Tolerancja nie oznacza przyzwolenia. Robicie co lubicie ale ja mam prawo powiedzieć że mnie to obrzydza. Czy nie na tym polega tolerancja?
@artpop czy może mnie to obrzydzać czy jednak muszę kochać brokuły, bo weganie uważają to za normalność?
#geje #lgbt #tolerancja
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mam prawo powiedzieć że dla mnie to obrzydliwe.


@TymczasowyLogin: Nikt ci tego nie zabrania. Ale ty też nie możesz odbierać praw osobom homoseksualnym do legalizacji ich związków, bo dlaczego miałbyś. Ja nie lubię grubych ludzi, bo wydają mi się obleśni, ale nie latam z ryjem i nie odbieram im podstawowych praw.

Bo mnie obrzydza walenie się dwóch gości w kakao?


@TymczasowyLogin: A heteroseksualny s--s analny jest ok?
  • Odpowiedz
@restecp: Ordynarne? Bo mnie obrzydza walenie się dwóch gości w kakao? Prawo jednak pozwala mi mieć swoje zdanie. MNIE TO OBRZYDZA.


@TymczasowyLogin: Dlaczego prawaccy-troglodyci sprowadzaja homo-zwiazki tylko do ładowania sie w dupe? Masz jakies ukryte fantazje z tym zwiazane i przez brak akceptacji samego siebie jestes sfrustrowany?
Takie pary to tez zwykla milosc, wsparcie, wspolne spedzanie czasu, przezywanie dobrych i zlych chwil, ale nie, w prawackich glowach tylko
  • Odpowiedz
@Fakla_Krwiozerczy_Taboret czyżby nazwa na "a"? Bo powiedziałabym, że rozumiem doskonale ^^
@TymczasowyLogin jesteś homofobem xD I to takim podręcznikowy, bo początkowo starasz się zachować pozory człowieka w miarę myślącego, ale wystarczy kilka pytań i wylewa się z ciebie całe g---o. Szczegółowo opisujesz s--s dwóch mężczyzn, pomimo że ciebie akurat powinno to najmniej obchodzić i oczywiście, że mężczyzna, lesbijki pewnie spoko, co? Możesz się bawić i udawać, że homofobem nie jesteś,
  • Odpowiedz
@TymczasowyLogin A nie obrzydza Cię jak para hetero się miętoli na przystanku? Mnie tam obrzydza, są lepsze miejsca na sprawy INTYMNE. Nieważne czy para hetero czy homo- niech się mietolą w domu.
  • Odpowiedz
@TymczasowyLogin:

Homofobia - irracjonalny strach przed homoseksualizmem i homoseksualistami, awersja, nieufność, nienawiść i wrogość do nich oraz ich dyskryminacja.

awersja, nieufność, nienawiść i wrogość >

Naucz się pojęć konserwo
  • Odpowiedz
@TymczasowyLogin widziałeś kiedyś dwóch homoseksualnych facetów uprawiających s--s na żywo? Nie, prawda? Oni to ludzie tacy jak ja czy Ty Mirek i nie odstawiają takich cyrków. Nie masz powodu, by mówić wprost, że Cię "obrzydzają". Może sam jesteś dla wielu "obrzydliwy", bo coś tam, ale nikt Ci tego mówić nie musi, bo to nieładne zachowanie.
  • Odpowiedz