Wpis z mikrobloga

Jestem homofobem, czyli boje się...czegoś czego nie toleruję? Lubicie seks między mężczyznami, spoko. Nie gnębie, ale mam prawo powiedzieć że dla mnie to obrzydliwe. Tolerancja nie oznacza przyzwolenia. Robicie co lubicie ale ja mam prawo powiedzieć że mnie to obrzydza. Czy nie na tym polega tolerancja?
@artpop czy może mnie to obrzydzać czy jednak muszę kochać brokuły, bo weganie uważają to za normalność?
#geje #lgbt #tolerancja
  • 58
@TymczasowyLogin mogę powiedzieć że nie jestem homo albo że nie jestem hetero i nie powinno być problemu. Ale jak powiem jakimś gejom "Ej obrzydzacie mnie" to już coś jest nie tak. Mimo że to moje zdanie to jest po prostu obraźliwe dla drugiego człowieka. Tak samo jakbym podeszła do kogoś kogo uważam za brzydkiego i powiedziała że jest szkaradny. To po prostu niemiłe
@TymczasowyLogin: chyba niezbyt rozumiesz na czym polega wolność słowa. Przecież jak komuś powiem, że jest głupim #!$%@? to też tylko moja opinia i mogę ją mieć, co nie? No nie. Mogę o nim tak myśleć ale mówienie tego publicznie będzie obrazą i jak będzie chciał to wytoczy mi proces. To samo w twoim przypadku, może cię to obrzydzać ale zwyczajnie nietaktowne i niegrzeczne będzie mówienie o tym