Wpis z mikrobloga

Jestem homofobem, czyli boje się...czegoś czego nie toleruję? Lubicie seks między mężczyznami, spoko. Nie gnębie, ale mam prawo powiedzieć że dla mnie to obrzydliwe. Tolerancja nie oznacza przyzwolenia. Robicie co lubicie ale ja mam prawo powiedzieć że mnie to obrzydza. Czy nie na tym polega tolerancja?
@artpop czy może mnie to obrzydzać czy jednak muszę kochać brokuły, bo weganie uważają to za normalność?
#geje #lgbt #tolerancja
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TymczasowyLogin: może cię to obrzydzać, możesz to powiedzieć - wolność słowa ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Dopóki nie próbujesz ingerować w czyjeś życie czy obrażać innych to spoko, nikt normalny nie będzie miał z tym problemu. Oczywiście jeśli wyrazisz swój pogląd w cywilizowany sposób
  • Odpowiedz
@TymczasowyLogin: no bo słowo "obrzydza" jest dość ordynarne. Przecież nie powiesz komuś, że obrzydza cię jego twarz albo on sam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trochę nietaktowne i nie widzę potrzeby żeby mówić takie rzeczy ludziom bez pytania
  • Odpowiedz
@TymczasowyLogin mogę powiedzieć że nie jestem homo albo że nie jestem hetero i nie powinno być problemu. Ale jak powiem jakimś gejom "Ej obrzydzacie mnie" to już coś jest nie tak. Mimo że to moje zdanie to jest po prostu obraźliwe dla drugiego człowieka. Tak samo jakbym podeszła do kogoś kogo uważam za brzydkiego i powiedziała że jest szkaradny. To po prostu niemiłe
  • Odpowiedz
@TymczasowyLogin: No i spoko, ale rozumiesz że to co wypisujesz jest zwyczajnie w świecie niemiłe?

Dlatego właśnie użyłem przykładu z otyłymi czy z chorobami skóry. Seks tych ludzi mnie brzydzi, ale nie widzę powodu im tego mówienia, ponieważ jest to niekultularne i niemiłe.
  • Odpowiedz
@TymczasowyLogin: chyba niezbyt rozumiesz na czym polega wolność słowa. Przecież jak komuś powiem, że jest głupim #!$%@? to też tylko moja opinia i mogę ją mieć, co nie? No nie. Mogę o nim tak myśleć ale mówienie tego publicznie będzie obrazą i jak będzie chciał to wytoczy mi proces. To samo w twoim przypadku, może cię to obrzydzać ale zwyczajnie nietaktowne i niegrzeczne będzie mówienie o tym
  • Odpowiedz
@TymczasowyLogin: Rób co chcesz, po prostu w mojej opinii takimi słowami ranisz inne osoby, które ci nic nie zrobiły i tyle. Jak masz koszmary z tego powodu, że gdzieś na świecie dwoje ludzi uprawia homoseksualny seks to według mnie to jakieś zaburzenie i warto skonsultować z psychiatrą, po co się męczyć ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz