Wpis z mikrobloga

@rimyi @Jacinda do setlisty dodałbym tylko Give Me Love bo byłem z różowym ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Przykre były kolejki do wejścia na stadion, chamstwo ludzi, oddanie parasolki do depozytu bo różowa uznała, że no parasolka się przyda (XD). Na szczęście wszystko wynagrodziło mi piwko lane i papierosek przed wejściem oraz koncerciki. Gdybym miał przeżyć to jeszcze raz to bardzo chętnie mimo, że było mi słabo i myślałem,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Syn_Krzysztofa: bardzo się zgodzę jezeli chodzi o chamstwo ludzi, w ogóle dla mnie to był hit jak bramy jeszcze nie były otwarte a kolejka się przesuwała xD przecież to niedorzeczne.
Ale ogółem to genialny wieczór, chętnie poszłabym też jutro xD
@Jacinda haha :D
Ja wzruszyłam się na Bloodstream, Thinking Out Loud trochę bardziej, na Photograph usiadłam i wyłam, na Perfect trochę pod koniec, na tej piosence to tylko na teledysku płacze i też łzy leją się jak #!$%@? (jak on jej gra i śpiewa w tym domku i ten kot <3) XD ogólnie myślałam, że będzie gorzej, więc chusteczki były w pogotowiu.
Ehh, jutro też bym poszła XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kucz: jeju zapomniałam jeszcze o Tenerife sea, to był absolutny majstersztyk, pomyślałam teraz o tym i łzy instant xD
No ja się tylko z Tobą mogę zgodzić, bis jutro byłby zajebistą opcją xD