Wpis z mikrobloga

@dzordz1984: Mega tanio Ci to wyszło. U mnie tyle to za SSO (170m użyt, 220m całk). W podsumowaniu kosztów zaciekawiło mnie: kierownik za 400, jakoś mało pozycji odnośnie stropu, kamień do oczyszczalni (jaki?) za 500zł?
W zach-pom KB to: 1,5k za typa co się podpisze (tylko po znajomości), 3-4k za takiego co parę razy się pokaże (lub "normalny" po znajomości), 6-7k stawka większości "normalnych" KB, są giganci co biorą po kilkanaście/dziesiąt tysi, ale ci ogarniają budowy typu 2 melony cebulionów za SSO.
U mnie strop lany to 50 tyś wyszedł (szalowanie, zbrojenie, beton, robota). U Ciebie nie widzę takiej pozycji, rodzina pomogła? Nie musisz odpowiadać, tak tylko jestem ciekaw.
Brałem kamyk 8/16 to wywrotka (25t) 2 tyś....

PS. Ale piękny mostek cieplny nad drzwiami zrobiłeś .... . Za 4 lata odpisz proszę ile razy byłeś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@yaca_szczecin: u mnie nie ma tych pozycji odnośnie stropu jako takiego ponieważ robocizna murarza obejmowała też strop, do tego deski poszły na szalunek a stal na zbrojenie i beton z gruszki, także wszystko jest ujęte tylko robocizna jest za całośc tego co zrobili murarze. Co do KB to bierze 200 PLN za wizytę na budowie, był dwa razy przy fundamentach i stropie... Kamień do oczyszczalni to kruszywo które dawałem pod
  • Odpowiedz
@Czarny_Klakier: straszny nie straszny ale jest. Dom jak dom normalny. Nie widzimy jak ma od tyłu. To że jest na odludziu nie znaczy że za 5 lat dalej będzie tam stal samotnie. Dodatkowo wszelkie fikusy ponadwymiarowe okna to są extra koszty. Nie każdy ma 15k na miesiąc aby budować tak jak by chciał, większość buduje nie co się podoba ale na co stać.
  • Odpowiedz