Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Ritycho: jest, jak wejdę z telefonem na kalenice to i 30 Mbit/s wyciągam, czyli nie jest źle... Wyciągnę na zewnątrz microtika lan już rozciągnięty ... Powinno hulać
  • Odpowiedz
@HienaCmentarna87: stan surowy zamknięty do 220tys. można na spokojnie zrobić. U nas wyszedł nawet mniej, nie mieszkamy na podlasiu, mamy ekipę i cena nie netto.
Nie chciałeś zostawić na zimę stanu otwartego żeby obsiadł?
  • Odpowiedz
@taalarek: u mnie za stan który widzicie na zdjęciu to 250k z czego 28k wydałem w tym tygodniu na okna, wiem sporo ale w tej cenie doświetle do drzwi wejściowych, ogromne drzwi tarasowe przesuwne, zabezpieczenia przed dziećmi, wzmocnione szyby, okucia itp.
  • Odpowiedz
@dzordz1984: dobrze ze w kosztach byl wykop ( ͡º ͜ʖ͡º)
A tak na marginesie jak sie budowales na takim „zadupiu” to wode skad masz?! Kopales studnie? Kanalizacje widze, ze zrobiona tez indywidualna.
A kociol to z podajnikiem za te kase, bo taki zwykly defro ECO to za 3200zl kupisz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Sharan: kocioł z podajnikiem, kanalizacja to przydomowa oczyszczalnia ścieków, wodę na budowę z mauzera a mauser napełnialem woda od rodziców którzy mieszkają niedaleko i to są jedyni sąsiedzi w bliższej odległości
  • Odpowiedz