Wpis z mikrobloga

Mirasy, co się o------o to ja nawet nie. Przyjąłem taką dawkę januszowstwa że mi chyba zaraz wyrosną wąsy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Byłem z różowym w kinie. Wchodzimy na salę lekko spóźnieni, film się już zaczyna. No i zonk, bo na naszych miejscach siedzi jakiś starszy facet z żoną. Powiedzieliśmy mu że to nasze miejsca i prosimy go żeby się przesiadł, a ten wyskakuje z mordą że mamy się wynosić bo on ma bilet, podkreślam bilet i żebyśmy przestali przed nim stać bo mu zasłaniamy. Machnął mi przed nosem biletami, było trochę ciemno ale z mojej strony konsternacja bo miejsce i rząd się zgadzały. No i dalej drze japę że to on tutaj siedzi i że mu zasłaniamy, a że w ogóle to jesteśmy już drugą parą która mu przeszkadza w seansie bo do jego znajomych obok też ktoś przyszedł twierdząc że to jego miejsce.

Film już trwa, cała ludzie w okolicy chcą nas zlinczować bo nie mogą oglądać w spokoju, krzykacz się awanturuje, różowa z wściekłości ma łzy w oczach bo jej krzykacz podniósł ciśnienie. Nie było żadnego wolnego miejsca żeby usiąść, więc zdecydowaliśmy że wyjdziemy wyjaśnić to z obsługą bo sytuacja w której są dwa bilety na to samo miejsce jest co najmniej nietypowa xD

Kobieta z obsługi z kamiennym spokojem stwierdziła że to najwyraźniej błąd systemu i zostały sprzedane dwa bilety na to samo miejsce. Dziwna sprawa, no ale cóż, może jakiś programista 2k coś sknocił i są do takich sytuacji przyzwyczajeni. Przyszedł manager żeby wyjaśnić sprawę i kategorycznie stwierdził że to jednak niemożliwe żeby były sprzedane dwa bilety na to samo miejsce i ktoś coś musiał pomylić. Sprawdził bilety nam i drugiej parze której nie udało się siąść na swoim miejscu, po czym poszedł na salę sprawdzić bilety tamtym ludziom.

Co się okazało:


Manager wychodzi z sali i prowadzi ze sobą awanturnika. Poirytowany podchodzę do nich i mówię mu żeby następnym razem sprawdził czy godzina się zgadza zanim zacznie wyskakiwać z pretensjami. No i co robi w takiej sytuacji osoba w normalnym cywilizowanym kraju? Uśmiecha się przepraszająco i mówi sorry, nie sprawdziłem godziny. Ale w Polsce jak wiadomo jak w lesie, więc dowiedziałem się że mam s--------ć i mieć pretensje do jego pracownicy bo to ona kupowała bilety i kupiła na złą godzinę. No ja p------ę, witki mi opadły jak to usłyszałem (°°

A co jest w tym wszystkim najlepsze?


Manager stwierdził że on jest w takiej sytuacji bezradny (iks de) i że może zaproponować nam i tej drugiej parze zwrot pieniędzy za bilety oraz vouchery na film w innym terminie.

Jaki z tego morał? W naszym kręgu kulturowym chamy i buraki mają łatwiej niż normalni ludzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#j--------e #januszebiznesu
Heart - Mirasy, co się o------o to ja nawet nie. Przyjąłem taką dawkę januszowstwa że...

źródło: comment_L7Sk6ABTBRkU2iHGqg5WB05N28iDY7Gf.jpg

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Heart a wzięliście pod uwagę, że ten Janusz podszedł do kasy, powiedział poproszę bilety na Zimną wojnę na 18, a kasjerka przez pomyłkę sprzedała mu na 20? Wtedy to jej wina.
Inna sprawa, że zachował się jak burak i sadzę, że film i tak by mu się nie spodobał, bo dziwny jakiś taki.
  • Odpowiedz
@dondon: mówił że kupowała mu pracownica i to do niej mam mieć pretensje (ale zgniłem jak to usłyszałem xD).
Miał bilet na seans 3 godziny wcześniej, więc nie ma opcji żeby kupował tuż przed seansem. A nawet gdyby tak było że kasjerka mu sprzedała na złą godzinę to co to za argument, gość nie ma biletu xd
  • Odpowiedz
  • 40
@Heart napisalabym skargę na menadzera

Nie rozumiem jak mozna dac sie wyrzucić z filmu za który sie zaplacilo bo jakis nosacz posadził grubą dupe na twoim miejscu.
Zrobilabym awanture nawet i na sali przy ludziach, nie mozna dawac sobą pomiatac
  • Odpowiedz
@filozof900: menadżer twierdził że bileter wpuścił go tuż przed seansem, ale że nie mogę liczyć na to że bileterzy będą każdemu sprawdzać godzinę na bilecie (tutaj zgniłem po raz kolejny) bo dziennie kilka tysięcy osób sprawdzają
  • Odpowiedz
@Heart miałem podobną sytuację, siedliśmy ze znajomymi na swoje miejsca, jakaś grupka dziewczyn podeszła do Janusza z Grażyną, którzy siedzieli za nami i grzecznie przeprosiły, że to są ich miejsca. To co Janusze zrobiły?
P------------y się do mnie i znajomych, że im miejsca zajęliśmy. Patrzę jeszcze raz na bilet i miejsce się zgadza, pokazuje im, a oni nadal w zaparte, że to ich miejsce. Powiedziałem, że g---o mnie to obchodzi, bo
  • Odpowiedz
@Heart: W Polsce jest jakaś kultura chamstwa, dzisiaj w pociągu babka ok. 45 lat uderzyła plecakiem przy skręcaniu dziewczynę lvl 20. Ta że niech pani uważa bo mnie uderzyła, a starucha na to ze nie powinna tu stać i to ona ma na nią uważać bo jest starsza xd. Tutaj trzeba być po prostu starszym bo wtedy wszyscy inni są gowniarzami co życia nie znają i nic nie wiedza.
  • Odpowiedz
@Heart: jeszcze pewnie teraz przez 5 lat na rodzinnych spotkaniach będzie opowiadał jak to go jacyś idioci cwaniaki w-------i w kinie i dał im popalić bo on to jest kimś xD daj spokój, karą dla takiego Janusza jest już sam fakt, że jest debilem i o tym nie wie
  • Odpowiedz
@Krafti: A co miał niby zrobić, siłą janusza w---------ć?
@Heart: Szanowałem cinema city za karte unlimited, ale tu nieźle manager pojechał. Kręć małysza na głównej, wykopie, niech tam góra zajrzy co sie o--------a
  • Odpowiedz
  • 3
@Rabusek kręcić Małysza w końcu by się ludzie w------i i sami kazali Januszowi w---------c XD a skoro "Janusz wyszedł i po 5 minutach poszedł Spowrotem na film" to mogli usiąść i niech się Janusz spina? XD najlepiej to sobie dać na łeb nasrac, co mu Janusz zrobi pobrzęczy? Jak dotknie to game over
  • Odpowiedz
kręcić Małysza w końcu by się ludzie w------i i sami kazali Januszowi w---------c XD


@Krafti: jest spora szansa że w--------y obydwie grupy

a skoro "Janusz wyszedł i po 5 minutach poszedł Spowrotem na film" to mogli usiąść i niech się Janusz spina? XD


A to faktycznie z-----i, nie wiem w ogóle jakim cudem dał im wrócić na seans na swoje wykupione miejsca lol
  • Odpowiedz